Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79

Wątek: Utrzymanie strony WWW za ile ?

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Wałbrzych/Wrocław
    Posty
    1 010

    Domyślnie

    Kupując w promocji rezygnujesz z kodu, który pozwala na przeniesienie, tak jest przynajmniej w az.pl
    Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
    Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GTeam Zobacz posta
    Godaddy.com - słyszałem dobre opinie, koledzy używają. Tylko mieli problem z transferami domen z home.pl do nich.

    Na boo.pl denerwujące są limit transferu ale przede wszystkim:
    -postgresql (brak, na calu są ale brak sterownika)
    -limit na bazy mysql
    A teraz to już w ogóle - często mam różne wyjazdy, IP różnej klasy i róznej narodowości... Bez jaj, utrudniać życie blokadami.. Ok, jak jesteś w PL w domu i nigdzie się nie ruszasz...

    Tanio nie zawsze znaczy źle ale na pewno z ograniczeniami. Kto co potrzebuje, na co komu konto super-hiper jak nie wykorzystuje jego 10% albo w drugą stronę - na co mi konto, które nie pozwala na postawienie strony z takimi a nie innymi wymaganiami....
    A mnie nerwiły nie transfery a ograniczenia liczby plików...
    Zajęte miałem raptem może ćwierć możliwego dysku a limit plików już wykorzystany i nic nie mogłem zrobić ... Kiedyś nawet się pomylili i zamiast limitu 15000 plików dali mi 20000 czyli żeby podnieść te 15000 do 20000 musiał bym stracić z 50 zł bo podniesienie o 1000 kosztuje sms za 9 zł no ale z racji tego że im o tym powiedziałem to mi rzecz jasna obcieli te 5000 a w zamian dostałem kodzik na miesiąc za 9 zł wyszedłem na tym jak zabłocki na mydle... Teraz mam w innym miejscu i bez tego ograniczenia jest o niebo lepiej ...

  3. #43
    Początki nałogu Awatar gervee
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    371

    Domyślnie

    No a jak waszym zdaniem wygląda oferta prohost.pl? Mam tam stronę i nie jest źle (w wersji 1GB - nazywa się to Starter Biznes). Koszt 100 zł (netto) czyli 122 zł (brutto).
    ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

  4. #44
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Wałbrzych/Wrocław
    Posty
    1 010

    Domyślnie

    Limity Procesora Opis 2% (62 punkty) cpu

    Nowy system pilnowania użycia czasu procesora na zasadzie podobnej do zasady zliczania transferu.

    Przeliczyliśmy procentowe limity na "Punkty CPU". 1 Punkt CPU odpowiada średniemu użyciu 1% czasu procesora przez 24 godziny. Więc 31 Punktów CPU odpowiada średniemu użyciu 1% przez cały miesiąc.

    Przy wyczerpaniu Punktów CPU konto staje się nieaktywne do końca miesiąca. Podobnie jak przy wyczerpaniu transferu.

    Zaletami takiego rozwiązania są:

    - łatwość zrozumienia limitu przez użytkowników

    - nie ma potrzeby zawieszania co chwile kont przekraczających dobowy limit

    - brak strat dla klienta spowodowanych nagłym zawieszeniem konta

    - możliwość użycia większej mocy w danym dniu

    Limity można w tej chwili zobaczyć w Cpanelu w opcji "Statystyki obciążenia CPU" w dziale "Analiza i pliki dziennika".

    Statystyki wysyłają powiadomienia na email. Takie jak przekroczenie 80% dostępnego limitu.

    W panelu można też zobaczyć opcję "Lista procesów". Pokazuje ona aktualnie odpalone procesy użytkownika i ich chwilowe użycie CPU w %.
    Zdecydowanie nie polecam prohost.pl. Jak ktoś limituje zasoby CPU to już musi być wielka padaka.
    Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
    Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

  5. #45

    Domyślnie

    Domenę mam w nazwa.pl i płacę 122 zł rocznie, a serwer w netlook.pl i płacę obecnie 109/rok, tyle że transfer od początku tego roku kończył mi się kilka razy i musiałam dokupywać 10zł/1gb, co mnie na tyle poirytowało, że drastycznie skompresowałam fotki na stronie :/ Ogólnie z ich usług jestem zadowolona, tylko ten wiecznie kończący się transfer ....

  6. #46
    Uzależniony Awatar Chris_11
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    572

    Domyślnie

    Ja polecam, wspomniany już, masternet.pl.
    Najtańszy serwer 50zł (netto) a domena .pl 45zł (netto). No i do tego szybka pomoc w razie problemów lub niejasności.
    Nieważne, czym... Ważne, jak...

    Foto-Blog

  7. #47
    Coś już napisał Awatar amphotos
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martyna_p Zobacz posta
    Domenę mam w nazwa.pl i płacę 122 zł rocznie, a serwer w netlook.pl i płacę obecnie 109/rok, tyle że transfer od początku tego roku kończył mi się kilka razy i musiałam dokupywać 10zł/1gb, co mnie na tyle poirytowało, że drastycznie skompresowałam fotki na stronie :/ Ogólnie z ich usług jestem zadowolona, tylko ten wiecznie kończący się transfer ....
    Przepłacone, netlook. Ja mam na swoim FTPku 5 stron, z zaparkowanymi domenami, m.in. swoje portfolio, blog, stronę projektu pufa.info. Płacę na webd.pl 39zł / rok, albo SMSem / kwartał. Transferu jeszcze zostało bardzo, bardzo dużo.

    a domena .pl 45zł (netto).
    No daj spokój. Teraz za pierwszy rok posiadania domeny płaci się od 0 - 9zł za .pl / .com / etc. 45zł to cholernie dużo. Po pierwszym roku jest wszędzie około 100 - 250zł. Mam 7 domen w firmie nazwa.pl
    Ostatnio edytowane przez amphotos ; 26-02-2010 o 14:48

  8. #48

    Domyślnie

    Faktycznie twoja oferta o wiele bardziej korzystna :/ Ja mam w netlooku serwer do października wykupiony i w sumie nie wiem czy teraz jest sens zmieniać, muszę pomyśleć

  9. #49
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Białoruś
    Posty
    273

    Domyślnie

    Nie dajcie się zwieść promocjom w home.pl czy nazwa.pl "Domena za 0zł"
    Rejestracja domeny jest darmowa lecz po roku trzeba domenę przedłużyć i jest to koszt ok 120zł brutto.
    100% racji. Te promocje są podstępne. Za com zapłaciłem 13 zł -> przedłużenie po roku -> 60 zł brutto. Pl wziąłem za darmo -> przedłużenie 120 zł. A te promocje są "do odwołania" i wiążą się z dodatkowymi kosztami ->

    Rownie dobrze mozesz zarejestrowac domene w home.pl za 0pln, a po roku przeniesc ja do kogos innego :P
    Sranie w banie. Jeśli kupiłeś w promocji, to jak chcesz sobie przetransferować musisz zapłacić za kolejny rok. Dodatkowo w zależności od providera, do którego transferujesz płacisz kolejną kasę (temu, do kogo transferujesz).

    Jak zabulisz to dostaniesz kod autoinfo, ale trzeba wypełnić wniosek i przesłać z ksero dowodu/wpisem do działalności (po co?).

    http://www.000webhost.com/ - to, co w Polsce oscyluje w granicach 50 zł (albo i więcej), to u nich jest za darmo. 2 bazy danych, porządny transfer, panel, podpięcie domen (chyba nie ma limitu) itp., itd. - za free. Minusem są zdarzające się przeciążenia i limit 5MB wysyłanych plików (kto tyle wysyła?). I ftp lubi zrywać połączenia (w panelowym Managerze jest ok.). Fajne do testów lub mniejszych stron/miniportali (nawet).
    Ostatnio edytowane przez Kinski ; 26-02-2010 o 16:06 Powód: kod
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

  10. #50

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •