Strona 5 z 254 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #41
    matka
    ((((()))))

  2. #42
    Bywalec Awatar Paprochwbody
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    213

    Domyślnie

    No cóż, jesteś uzdolniona i pracowita, co wynika z twojej galerii. Ależ znakomita odtrutka na onanizmy sprzętowe, z których niewiele wynika. A tu mamy panowie niewiastę, która udowadnia w naszej szarej RP że jak się chce to nie ma przeszkód. Życzę sobie takiego zapału
    Pozdrawiam matko_Wariatka (czy matko_Wariatko? )
    (5III+1IIn+24-105+150+100-400)

    http://www.pbase.com/tmirkowski/profile

  3. #43
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    48
    Posty
    420

    Domyślnie

    to teraz powiedzcie co lepsze Shutterstock czy istockphoto??

  4. #44

    Domyślnie

    Paproch chyba bardziej pracowita dzieki za Twojego posta i rowniez pozdrawiam zyczac nieslabnacego zapalu!

    mario co lepsze - Istock jest bardziej "wybredny" i "czepliwy" ale moj ulubiony, od 2-3 miesiecy Shutters pod wzgledem zarobkow dorownuje Istockowi, zdarzaja sie bonusy, zainwestowali w promocje i sa tego wymierne efekty.
    kazdy stock ma swoje + i -, wiadomo.
    najwazniejsze - nie zniechecac sie, dzialac i robic swoje
    matka
    ((((()))))

  5. #45
    Uzależniony Awatar Routlaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Brwinów k. Warszawy
    Wiek
    45
    Posty
    983

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario1275 Zobacz posta
    to teraz powiedzcie co lepsze Shutterstock czy istockphoto??
    Dokładnie jak pisze matka_Wariatka każdy stocka ma swoje + i -
    Nie widze przeszkód żeby być na jednym i drugim..

    PS matko_Wariatko imponujący zarobek. Chyle czoła..
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

  6. #46
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    48
    Posty
    420

    Domyślnie

    czy można wysyłać te same fotki do kilku stock`ów i na czym polega ta "wybredność" czy oni decydują czy zdjęcie znajdzie się w ich zasobach czy wysyłasz co chcesz??

  7. #47
    dazz
    Guest

    Domyślnie

    Matko Wariatko ;-) a możesz powiedzieć jakiego sprzętu używasz oraz jakie stosujesz oświetlenie? Pytam pod kątem akceptowalności zdjęć przez stocki pod względem rozdzielczości, szumów itp.

  8. #48
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    48
    Posty
    420

    Domyślnie

    a i jeszcze jedno na stock`u można zarobić polecając komuś stronę może się mogę komuś przysłużyć??

  9. #49

    Domyślnie

    Routlaw dzieki

    mario - te same zdjecia mozesz slac do kilku stockow, Ty decydujesz co wysylasz, admini decyduja co ich zdaniem sie nadaje a co nie. roznie to bywa.

    dazz - wszystkie zdjecia robilam Nikonem Coolpixem 5700 - 4,9 mp. do grudnia zeszlego roku "swiecilam" swiatlem dziennym, tylko na takie bylo mnie stac i odpowiadalo mi ono.
    w grudniu 2005 kupilam namiot bezcieniowy i 2 lampy blyskowe - nowe przezycie i nauka dla matki
    14 wrzesnia br kupilam Canona 400D i znowu nauka... ale jaka przyjemna

    dotychczasowy dorobek to w 99% martwa natura, teraz planuje opanowanie sztuki portretow i zdjec ludzi wczesniej mialam ograniczenia sprzetowe, teraz sprobuje, najwyzej poddam sie i padne...
    stocki kochaja zdjecia ludzi, mozna na nich najwiecej zarobic, niestety nie mialam takiej mozliwosci.
    admini zwracaja uwage na oswietlenie glownie, szumy, kompozycje, "przydatnosc" stockowa.
    mam juz troche doswiadczenia w tej materii, na poczatku irytowaly mnie "odrzuty", myslalam, ze robie swietne zdjecia ale jak poogladalam galerie innych uzytkownikow to wiem, ze jestem CIENKIbolek, tak czy siak robie swoje i dobrze na tym wychodze.
    polecam taka forme zarobkowania

    mario mozna
    matka
    ((((()))))

  10. #50
    Bywalec Awatar chyrek
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Słupsk, Polska
    Wiek
    44
    Posty
    209

    Domyślnie

    mario: mozna ale... np. na Istockphoto bycie Exclusive Photographer czyli wystawianie fotek tylko u nich wiaze sie z wiekszymi stawkami za zdjecia dochodzacymi do dwukrotnosci stawki normalnej, przyklad: http://www.istockphoto.com/exclusivity_intro.php?ID=1

    pzdr,
    Łukasz Chyrek
    canonowe puszki cyfrowe, szkła normalne, L'ki , stałki, filtry... i statyw też, wielka torba, plecak, speedlite'y, jakies zmiękczacze światła... no i jeszcze ściereczkę, pędzelek i wielką gruchę z apteki mam...

    Mój fotoblog www.chyrek.com.pl

Strona 5 z 254 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •