Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Canon 6D Mark II czy....?

Domyślnie Odp: Canon 6D Mark II czy....?

Decyzja zapadła, ostatecznie biorę 80D póki co 😊

Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Miasto
    Pod Tatrami

I bardzo rozsądnie. Czasami dziwię się temu parciu na FF, jakby to była przepustka do fotografii artystycznej .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    I bardzo rozsądnie. Czasami dziwię się temu parciu na FF, jakby to była przepustka do fotografii artystycznej .....
    Oj tam Przecież nie od dziś, że każdy profesjonalny fotograf i do tego artysta musi focić "luszczanką" i tylko FF. Wiadomo, że tylko full frame zapewni niepowtarzalną magię obrazka oraz mistyczną plastykę obrazu Nikt nie weźmie na poważnie fotografa z takim małym niby aparatem co to nawet lustra nie ma w środku i jakimś maciupkim obiektywem

A na serio to również popieram oraz każdy dowolny format, jaki tam komu odpowiada
    Ostatnio edytowane przez candar ; 12-11-2018 o 20:28
    Kiedyś A1, F1N (ten aktualny), EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I/II/III obecnie Fuji/Sony, szkiełka, statyw i takie tam... http://andcar53.wix.com/andrzejcar / http://35photo.ru/andcar

Dziękuję za wszystkie głosy i podpowiedzi, jak już go będę miał podzielę się spostrzeżeniami .

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów