Strona 147 z 410 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 461 do 1 470 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #1461
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Jak dla mnie 5d4 nie wnosi wiele nowego względem mk3. AF ten sam + większa rozdzielczość. Na dzień dzisiejszy na backup wolałbym drugie mk3 lub bardziej 6d2 albo właśnie nowe R (zależnie od środków)
    Miłego dnia
    moja www

  2. #1462
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Jak dla mnie 5d4 nie wnosi wiele nowego względem mk3. AF ten sam + większa rozdzielczość. Na dzień dzisiejszy na backup wolałbym drugie mk3 lub bardziej 6d2 albo właśnie nowe R (zależnie od środków)
    wydaje sie wnosi nową matrycę - taką trochę bardziej zbliżoną do tego co oferuje konkurencja

  3. #1463
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    wydaje sie wnosi nową matrycę - taką trochę bardziej zbliżoną do tego co oferuje konkurencja
    To prawda. Pominąłem ten aspekt, bo w mk3 matryca jest już bdb a w 6d2 i R nawet lepsza. W nowszej puszce liczę na znacznie lepszy AF i w tej chwili nie wyobrażam sobie już pracy bez obrotowego ekranu to są elementy, które coś wnoszą względem 5d3.
    Miłego dnia
    moja www

  4. #1464
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    To prawda. Pominąłem ten aspekt, bo w mk3 matryca jest już bdb a w 6d2 i R nawet lepsza
    to takie zaklinanie rzeczywistości, w R jest ta lepsza czyli trochę gorsza niż u konkurencji, w mk3 i 6d2 to zabytek technologiczny - uprzedzając dywagacje na temat światłomierza umiejętności, potrzeb i co tam jeszcze można w temacie wymyśleć - używam 6D i jestem zadowolony co nie zmienia faktu że to zabytek technologiczny - ciekawe co będzie w tej R? o megapikselach 6DII (przyszły entry level jakby R nie było ostro przecenionym entry levelem ) - trzykrotnie odgrzany zabytek technologiczny?

  5. #1465
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    to takie zaklinanie rzeczywistości, w R jest ta lepsza czyli trochę gorsza niż u konkurencji, w mk3 i 6d2 to zabytek technologiczny - uprzedzając dywagacje na temat światłomierza umiejętności, potrzeb i co tam jeszcze można w temacie wymyśleć - używam 6D i jestem zadowolony co nie zmienia faktu że to zabytek technologiczny - ciekawe co będzie w tej R? o megapikselach 6DII (przyszły entry level jakby R nie było ostro przecenionym entry levelem ) - trzykrotnie odgrzany zabytek technologiczny?
    Ale nie rozumiem jaki problem? Wystarczy kupić te niesamowicie postępowe puszki konkurencji - jak rozumiem jedynie słusznej firmy i nie tracić czasu tutaj na uświadamianie .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #1466
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    to takie zaklinanie rzeczywistości, w R jest ta lepsza czyli trochę gorsza niż u konkurencji, w mk3 i 6d2 to zabytek technologiczny
    A mi głupiemu podoba się obrazek z M50...

  7. #1467
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale nie rozumiem jaki problem? Wystarczy kupić te niesamowicie postępowe puszki konkurencji - jak rozumiem jedynie słusznej firmy i nie tracić czasu tutaj na uświadamianie .....
    chciałem tylko odrobinę stonować ten mit o bardzo dobrych matrycach żebyśmy się nie zagubili w naszych rozważaniach - wydaje się że cała konkurencja używa nowszych technologii? nie tylko jedynie słuszny producent, ktoś jeszcze jest z tyłu?

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A mi głupiemu podoba się obrazek z M50...
    mi to nawet się podoba obrazek z mojej xperii jak wysyłam mmsa do znajomych - każdy aparat znajduje swoje zastosowanie, a co dopiero taki m50
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 27-12-2018 o 00:02

  8. #1468
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    chciałem tylko odrobinę stonować ten mit o bardzo dobrych matrycach żebyśmy się nie zagubili w naszych rozważaniach - wydaje się że cała konkurencja używa nowszych technologii? nie tylko jedynie słuszny producent, ktoś jeszcze jest z tyłu?
    Czyli jak konkurencja odstaje w innych dziedzinach to też będziesz przypominał w każdym możliwym miejscu ?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1469
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    chciałem tylko odrobinę stonować ten mit o bardzo dobrych matrycach żebyśmy się nie zagubili w naszych rozważaniach - wydaje się że cała konkurencja używa nowszych technologii? nie tylko jedynie słuszny producent, ktoś jeszcze jest z tyłu?
    Canonem ciężko się robi zdjęcia pod słońce lub wogóle ciężko się robi zdjęcia jak się nie wie co to światło

    Tak serio jednak mówiąc to różnice pomiędzy najlepszymi a canonowymi matrycami (które nie są w pełni isoless i nie mają pełnej mulistackowej budowy i prędkości) są tak naprawdę aptekarskie.

  10. #1470
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A mi głupiemu podoba się obrazek z M50...
    No ale nie wiem czy wiesz, że na DXO to tak nie bardzo wypadł więc chyba powinieneś to jeszcze przemyśleć ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 147 z 410 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •