Strona 63 z 262 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #621
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    https://nikonrumors.com/2018/11/28/t...rly-2019.aspx/
    No to jak jeszcze tam zaczną używać EF to ceny szkieł pòjdą w górę ...
    czyli w sumie te nowe premiery nic nie zmienily: jakiego bezlusterkowca FF by nie kupil, i tak do niego zapina L-ki
    www albo tez flickr

  2. #622
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    czyli w sumie te nowe premiery nic nie zmienily: jakiego bezlusterkowca FF by nie kupil, i tak do niego zapina L-ki
    Tia, zwłaszcza RF 50/1.2 L, RF 28-70/2 L i RF 24-105/4 L

    Coś myślę, że Canon nie szczególnie byłby zachwycony waszą koncepcją

  3. #623
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Tia, zwłaszcza RF 50/1.2 L, RF 28-70/2 L i RF 24-105/4 L

    Coś myślę, że Canon nie szczególnie byłby zachwycony waszą koncepcją
    Myślisz że dolary zarobione na szkłach to będzie da nich problem ..... bo chyba nie twierdzisz że po premierze RF L "stare" przestaną działać ?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 29-11-2018 o 16:05
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #624
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Myślisz że dolary zarobione na szkłach to będzie da nich problem ..... bo chyba nie twierdzisz że po premierze RF L "stare" przestaną działać ?
    no to jest problem. ta Okinawa nie jest az taka wielka, zeby kazdy prezio i wiekszy ksiegowy Canona mogl sobie tak po 5 domow miec...
    www albo tez flickr

  5. #625
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    https://www.canonrumors.com/patent-4...-300-f-2-8-do/
    Patenty na 300 DO i 400 DO pewnie je niedługo zobaczymy. BF jest na tyle duży że spokojnie je można zrobić pod dowolne z mocowań Canona.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #626
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Za Łoptycznymi

    "Nowy EOS R - Kolejne źródła potwierdzają, że Canon nie planuje na razie prezentować kolejnych wersji lustrzanek EOS 5Ds i 5Ds R, a zamiast tego pracuje nad bardziej zaawansowanym pełnoklatkowym bezlusterkowcem EOS R, który ma zostać wyposażony w matrycę o rozdzielczości powyżej 75 Mpix."

    ploty, ploty, ploty - z których w ogóle nic dla nas nie wynika
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #627
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Nihil novi .
    Ciekawszy to jest patent na speedboster do eMki.
    https://www.canonrumors.com/patent-c...ter-for-eos-m/

    Puszka najwcześniej będzie z początkiem lutego. I to też nie wiadomo czy eR. Ja się spodziewam raczej kolejnej eMki.
    R5 to będzie pewnikiem jesień przyszłego roku.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 02-12-2018 o 23:20
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #628
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Nie mogli zdążyć z premierami kolejnych korpusów R to przełożyli targi Photokina 2019 na 2020 rok https://www.crn.pl/aktualnosci/photo...olana-w-2019-r
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #629
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Nie mogli zdążyć z premierami kolejnych korpusów R to przełożyli targi Photokina 2019 na 2020 rok https://www.crn.pl/aktualnosci/photo...olana-w-2019-r
    Chyba przeceniasz możliwości Canona .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #630
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Kolejny patent Canona tym razem na dosyć "przaśne" 24-70/4 - pewnie kit do eRki.
    https://www.canonrumors.com/patent-c...m-f-4l-is-usm/
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 63 z 262 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •