Strona 18 z 262 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #171
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Czekam na sprzęt dla siebie.
    No i się pewnie nie doczekasz, bo widocznie dla Canona nie jesteś targetem. I choćbyś nie wiem ile jęczał i na ilu forach to w żaden sposób nie zmieni ich postawy. Tak mają od lat.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #172
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Traktowanie każdego hmmm niepochlebnego zdania na temat canona jako zamachu stanu to choroba tu na forum..
    Całkiem podobnie się zachowują np. pewni fanatycy EFV.
    Faktycznie mamy problem ze zrozumieniem innych.

  3. #173
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No to miła niespodzianka :
    https://www.canonnews.com/canon-is-c...h-the-rf-mount
    Nie można podpinać szkieł RF do EF-M ani odwrotnie. Żadnym sposobem. Przyznam, że czegoś takiego się nie spodziewałem
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #174
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    A'propos evf. Dziś przez godzinę musiałem robić zdjęcia a7r3. Boli mnie oko...

  5. #175
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ale za to widziałeś prawdziwe zdjęcie przed jego zrobieniem. Na pewno było warto

  6. #176
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A'propos evf. Dziś przez godzinę musiałem robić zdjęcia a7r3. Boli mnie oko...
    A ja wczoraj byłem w kinie, siedziałem plackiem 2 godz, zgadnij co mnie boli?
    Ostatnio edytowane przez szandor ; 04-09-2018 o 08:54
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  7. #177

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No i się pewnie nie doczekasz, bo widocznie dla Canona nie jesteś targetem. I choćbyś nie wiem ile jęczał i na ilu forach to w żaden sposób nie zmieni ich postawy. Tak mają od lat.
    Trudno, przeżyję. Nie mam zamiaru zmieniać postawy Canona. Jest forum do wymiany uwag to chyba powinno działać w onie strony? Jeśli napisałem, że:

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Bateria od lustrzanki - brawo.
    No i jednak na szczęście Canon nie posłuchał podszeptów i 580g to nie 900 ufff. Tak więc niestety sporo osób tutaj będzie zawiedzionych bo lekka puszka to tylko dla amatorów. Czyli dla mnie ok
    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Lpe6n sugeruje grip ala DSLR.
    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Szkoda ibisa ale wymiarowo jest fajnie.
    A potem okazało się jak wyglądają fps to chyba miałem prawo napsiać, że poniżej oczekiwań?
    Uwagi krytyczne są ze storny innych na porządku dziennym i nie stanowią problemu:

    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    24-105 też ma IS, nie liczyłem na stabilizację matrycy. A szkoda bo 135L na adapterze dużo by zyskało w dużych pomieszczeniach i skąpym oświetleniu
    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Powiem Ci, że osobiście zarówno do fotografowania komercyjnego (śluby, sesje itd.) jak i swojego wolałbym lżejsze puszki + w miarę możliwości kompaktowe, ale dobre szkła f1.8-2. Niestety ostatnio trend na f1.4 z idealną optyką o wadze 1kg. Pogodziłem się z tym choć ciągle czekam
    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    Z AF w Canonie będzie pewnie jak zawsze. W zeszłym roku kupiłem Canona M5 po czytaniu wywodów na temat super AF. W praktyce, w dobrych warunkach to to chodziło, natomiast w gorszych szału nie było. Eos R raczej AF jaki jest w sonym A7III to narazie nawet nie powacha.
    Cytat Zamieszczone przez tmielcarz Zobacz posta
    Trochę kicha z tym zasilaniem. …
    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    A daj boże żeby AF był w końcu chociaż dobry …
    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    28-70/2 - 1430 g, 95mm. Czyli taka druga Sigma 105, więc ja jednak dziękuję, postoję. Pokładam jeszcze jakieś nadzieje w 50/1.2.
    PS. choć też klocek prawie 1 kg.
    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Na zdjęciach to tak nie wyglądało. Kompletny bezsens.
    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Canon podszedł do tego w myśl zasady "chcieliście bezlustro, to macie". Nic nowego poza brakiem lustra i wizjera w odpowiedzi na oczekiwania fanów rzekomo nowej technologii.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Całkiem podobnie się zachowują np. pewni fanatycy EFV.
    Faktycznie mamy problem ze zrozumieniem innych.
    No niestety. Pojawia się to na wielu forach coraz częściej. Wracamy do opcji z poprzedniej epoki "Kto nie idzie z nami maszeruje przeciw nam". To na pewno nie jest iedologia warta naśladowania ale niestety bicie braw w każdej sytuacji zaczyna być znów w cenie...

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A'propos evf. Dziś przez godzinę musiałem robić zdjęcia a7r3. Boli mnie oko...
    Trzeba było zadzwonić.... powiedziałbym Ci jak włączyć LV :P
    Ostatnio edytowane przez miszak ; 04-09-2018 o 09:00
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  8. #178
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Widzisz i jak zwykle musi być Twoje na wierzchu i ZAWSZE musisz mieć ostatnie zdanie. Dziwisz się, że nikt nie chce z Tobą gadać ?

  9. #179
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No to miła niespodzianka :
    https://www.canonnews.com/canon-is-c...h-the-rf-mount
    Nie można podpinać szkieł RF do EF-M ani odwrotnie. Żadnym sposobem. Przyznam, że czegoś takiego się nie spodziewałem
    Może nie jest możliwe fizycznie/optycznie ?

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #180

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No to miła niespodzianka :
    https://www.canonnews.com/canon-is-c...h-the-rf-mount
    Nie można podpinać szkieł RF do EF-M ani odwrotnie. Żadnym sposobem. Przyznam, że czegoś takiego się nie spodziewałem
    Hm, dziwna decyzja.
    To znaczy, że Canon będzie musiał utrzymywać 3 bagnety: EF, EF-M i RF, przy czym EF-M i RF będą kompletnie nie adaptowalne (adapter musiał by mieć 2mm grubości).

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

Strona 18 z 262 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •