Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: canon eos 600d

  1. #11

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    dziękuje za odpowiedzi.przepraszam że dopiero teraz ale miałem niespodziewany wyjazd .
    na wstępie postaram się o jakiś lepszy obiektyw .a co sądzicie o obiektywie Canon EFS 18-135mm 1:3.5-5.6 IS USM NANO.na allegro jest cena poniżej tysiąca zł.

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    Ciemne zoomy o dużej krotności nie są najlepsze optycznie. One mają mieć jedynie duży zakres ogniskowych ponieważ to jest jedyny parametr, na który zwracają uwagę początkujący użytkownicy. Lepszy optycznie jest canon EF-S 18-55 mm is STM wersja pierwsza. Jeśli chcesz tani i bardzo dobry obiektyw, który zdeklasuje wszystkie do tej pory wymienione to jest nim Sigma 17-50mm f/2.8. Jak chcesz najlepsze standardowe zoomy jakie się da podpiąć do twojego aparatu to są nimi canon efs 17-55mm f/2.8 oraz Sigma 18-35mm f/2.8. Ten ostatni sprawi, że uzyskasz jakość zarezerwowane dla aparatów używanych przez zawodowców ;-)

  3. #13

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    dzięki. już mam namieszane w głowie. myślałem o jednym obiektywie uniwersalnym żeby nie zmieniać co chwile szkieł budżet tak ok 1300zł .mam też tamrona 17-50 /2,8
    Ostatnio edytowane przez forestlake ; 11-08-2018 o 18:50

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 481

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    Cytat Zamieszczone przez forestlake Zobacz posta
    dzięki. już mam namieszane w głowie. myślałem o jednym obiektywie uniwersalnym żeby nie zmieniać co chwile szkieł budżet tak ok 1300zł .mam też tamrona 17-50 /2,8
    No to masz praktycznie jedno z najlepszych szkieł pod cropa - od niego lepszy jest w zasadzie tylko Canon za dużo dużo większą kwotę

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    Cytat Zamieszczone przez forestlake Zobacz posta
    dzięki. już mam namieszane w głowie. myślałem o jednym obiektywie uniwersalnym żeby nie zmieniać co chwile szkieł budżet tak ok 1300zł .mam też tamrona 17-50 /2,8
    Nic tylko zacząć używać tego Tamrona :-)

  6. #16

    Domyślnie Odp: canon eos 600d

    dzięki za odpowiedź. pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •