Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Wymiana obiektywu

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 279

    Domyślnie Odp: Wymiana obiektywu

    dla takich "zarobionych" ludzi wynaleziono kompakty a nawet dodano aparaty do telefonów
    skup się na tym
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Wymiana obiektywu

    Bez chęci zrozumienia minimum fizyki, nie ogarniesz manualnego robienia zdjęć. Takie nastały czasy, że nikt nie chce rozumieć dlaczego żarówka mu w domu świeci nocą, jak to się dzieje, że samochód magicznie się przemieszcza, o komputerach nie mówiąc. Nie chodzi o to, żeby ogarniać cały świat, ale choć zadawać sobie pytania. Z Twoim fotografowaniem jest tak samo - nie chcesz zadać sobie trudu zrozumienia elementarnych rzeczy. Twierdzisz, że wielokrotnie przeczytałeś instrukcję obsługi i kilka książek o fotografii. Staaary. Albo masz iloraz inteligencji mrówki, albo trzymałeś książkę do góry nogami. Weź sobie lupę i idź na dwór w słoneczny dzień. Spróbuj przybliżać i oddalać ją nad kartką papieru, aż uda Ci się ją skupić tak, że kartka się zapali. A potem usiądź i dumaj nad tym zjawiskiem. Tak długo jak nie wymyślisz jaka magia za tym stoi, tak długo nie zrozumiesz co się dzieje z Twoimi zdjęciami.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Wymiana obiektywu

    pytający chyba jest zdecydowany (tak wyczytałem w równoległym wątku na żółtym forum) na wymianę na nikona 7200 - fajny aparat ale mnie jakoś ta legendarna ergonomia nikona nigdy nie przekonywała - słabo nam wyszło z tymi odpowiedziami ale też nie zawsze można wymyślić co użytkownik wyczynia ze sprzętem - ja stawiałem na automatyczny wybór punktu ostrzenia

    chciał większego zooma (czytaj kupić tele) w związku z tym obiektyw 18?-135 zamienia na 18?-105 lub 17-50 ale 2.8

    ogólnie to powinien być zadowolony 7200 to sprzęt z wyższej półki amatorskiej

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 279

    Domyślnie Odp: Wymiana obiektywu

    za rok odkryje ze jego nowy zaje###ty nikon robi niewyrażane zdjęcia
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Wymiana obiektywu

    Teraz tylko Sony robi zdjęcia. Pan Jan wytłumaczyłby co i jak z obiektywem - matrycą i statywem.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •