Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Może ktoś miał z nimi styczność lub pracuje na którymś. Szukam sprzętu na którym będę mógł przedstawić fotki (nie często ale również lekka obróbka). Przedstawianie projektów w cad. No i przeglądanie neta.
    Skłaniałem się do surface ale denerwuje brak modemu lte. Nigdy nei potrzebowałem takiego sprzętu ale nadszedł ten czas. Pomocy

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Cytat Zamieszczone przez tomcio.13 Zobacz posta
    Może ktoś miał z nimi styczność lub pracuje na którymś. Szukam sprzętu na którym będę mógł przedstawić fotki (nie często ale również lekka obróbka). Przedstawianie projektów w cad. No i przeglądanie neta.
    Skłaniałem się do surface ale denerwuje brak modemu lte. Nigdy nei potrzebowałem takiego sprzętu ale nadszedł ten czas. Pomocy
    Przedstawiłeś propozycje z trzema różnymi systemami operacyjnymi .
    Zupełnie nie robi Ci różnicy jakie oprogramowanie CAD i do obróbki zdjęć ( pod jaki system) używasz?
    Jakoś nie wyobrażam sobie żebym używał na podstawowym sprzęcie i tym do prezentacji innych systemów CAD i do obróbki zdjęć. Poza tym wiele programów umożliwia ich legalne używanie na kilku stanowiskach (2-3) byle nie jednocześnie. Surface pro to naturalny wybór dla użytkownika Win na podstawowym sprzęcie. Mój syn ma na Surface pro pełny zestaw Adobe do projektowania graficznego i sprzęt daje radę.

    Surface pro jest komputerem, coraz rzadziej mają one wbudowane modemy LTE - możesz udostępnić net telefonem albo wetknąć modem USB - dla milinów posiadaczy laptopów to żaden problem.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #3
    Uzależniony Awatar RomanS
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    72
    Posty
    830

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Ja używam MacBook Pro, Ipad Pro i ostatnio aparatu z Wi-Fi, NFC, Bluetooth , wszystko działa znakomicie.

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Przedstawiłeś propozycje z trzema różnymi systemami operacyjnymi .
    Zupełnie nie robi Ci różnicy jakie oprogramowanie CAD i do obróbki zdjęć ( pod jaki system) używasz?
    Jakoś nie wyobrażam sobie żebym używał na podstawowym sprzęcie i tym do prezentacji innych systemów CAD i do obróbki zdjęć. Poza tym wiele programów umożliwia ich legalne używanie na kilku stanowiskach (2-3) byle nie jednocześnie. Surface pro to naturalny wybór dla użytkownika Win na podstawowym sprzęcie. Mój syn ma na Surface pro pełny zestaw Adobe do projektowania graficznego i sprzęt daje radę.

    Surface pro jest komputerem, coraz rzadziej mają one wbudowane modemy LTE - możesz udostępnić net telefonem albo wetknąć modem USB - dla milinów posiadaczy laptopów to żaden problem.
    Tak wiem że to trzy różne systemy. Świadomie to podałem bo używałem w życiu tylko tableta z androidem, jabłka nigdy nie miałem a win 10 tylko na stacjonarce dlatego skłaniałem się do surface (właśnie zastanawiałem się nad podłączaniem modemu na usb, czy działa to tak jak na normalnym komputerze). Obróbka w lightroomie, co do CAD to bardziej jako prezentacja projektów na miejscu oraz drobne zmiany w terenie. Jak z działaniem baterii w tych egzemplarzach.

  5. #5
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Cytat Zamieszczone przez tomcio.13 Zobacz posta
    Szukam sprzętu na którym będę mógł przedstawić fotki (nie często ale również lekka obróbka). Przedstawianie projektów w cad. No i przeglądanie neta.
    iPad Pro, bo... Affinity Photo.

    https://affinity.serif.com/en-us/photo/ipad/

    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Muszę spróbować tego affinityna pc. Teraz skłaniam się albo jabłko albo samsung

  7. #7
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Cytat Zamieszczone przez tomcio.13 Zobacz posta
    Muszę spróbować tego affinityna pc. Teraz skłaniam się albo jabłko albo samsung
    Jak brać, to teraz. Ze względu na premierę Affinity Designera na iPada wszystkie programy od Serif są 30% tańsze.

    Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Tablet ipad pro, surface pro, galaxy tab s3

    Dzięki za info. Jeszce się zastanawiam ale w poniedziałek ostateczna decyzja. Chyba jednak dużo zależy od upodobań systemowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •