Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: nadgodziny

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1

    Domyślnie nadgodziny

    Hej. Od dłuższego czasu moja żona nie potrafi dogadać się ze swoim szefem . Wróciła do pracy po macierzyńskim i zaczęły się problemy - praca w nadgodzinach bo pilny projekt, ważne spotkanie itp. Ostatnio też powiedział, że przesunie jej grafik i później będzie rozpoczynać pracę ( więc i później wracać do domu ). Namawiam żonę do odejścia z tej firmy ( korporacja ) i ewentualnie poszukania czegoś innego. Pomyślałem też o tym, żeby jakoś pokazać szefowi,że nie jest ponad prawem. Macie pomysł, jak mogę to zrobić?

  2. #2
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    300

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    To raczej na forum Nikona.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Cytat Zamieszczone przez misyogi Zobacz posta
    Hej. Od dłuższego czasu moja żona nie potrafi dogadać się ze swoim szefem . Wróciła do pracy po macierzyńskim i zaczęły się problemy - praca w nadgodzinach bo pilny projekt, ważne spotkanie itp. Ostatnio też powiedział, że przesunie jej grafik i później będzie rozpoczynać pracę ( więc i później wracać do domu ). Namawiam żonę do odejścia z tej firmy ( korporacja ) i ewentualnie poszukania czegoś innego. Pomyślałem też o tym, żeby jakoś pokazać szefowi,że nie jest ponad prawem. Macie pomysł, jak mogę to zrobić?
    Porozmawiaj z żoną poważnie, bo wszystko wskazuje na to, że cię ściemnia. Pod pretekstem rzekomego konfliktu z szefem pozostaje coraz częściej dłużej w pracy. Sprawa jest dość ewidentna - żona się puszcza. W pierwszej kolejności zrób badania genetyczne potwierdzające, że jesteś ojcem dziecka. Po drugie rozpocznij śledzenie żony - rób jej zdjęcia. Nie masz aparatu? Ok. Teraz możesz zadać tu pytanie jaki aparat kupić do śledzenia żony. Na pewno coś ktoś ci doradzi.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Polecam kupic 1dx2 do sledzenia zony i jakies tele. Ewidentnie kobieta robi z Ciebie jelenia. Nie daj sie walcz, a moze pogadajcie i uda sie jakis trojkat z szefem

  5. #5
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Panowie stajecie na wysokości zadania - aż żal będzie wycinać wątek jak coś zareklamuje .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Pamiętacie taki film "Leon zawodowiec"? Główny bohater powiedział tam w pewnym momencie coś w stylu, że nie sztuka sprzątnąć człowieka z karabinu snajperskiego na odległość. Zawodowiec robi to z bliska. Tu myślę, że podobnie 400/f2.8 to byłaby łatwizna i totalna amatorka. Namawiałbym raczej do krótkich ogniskowych. 35mm f8 ...i tak przyłapać cholerę! Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd
    Miłego dnia
    moja www

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    a tak swoja droga, to cieszy fakt ze ten spamer nie poszedł na łatwizne, troche sie postarał i sklecił całkiem chwytliwą historyjkę, można? - można!
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Namawiałbym raczej do krótkich ogniskowych. 35mm f8 ...i tak przyłapać cholerę! Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd
    Tak jest, "the decisive moment"!

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    No bo widzisz yogi, misiu kochany: zamiast przesypiać zimę i śnić o pierdołach trzeba było żony pilnować. Teraz to już pozamiatane. Szef molestuje, ciebie rogi podswędują i szukasz porady. Znajdź sobie inną pasiekę...

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: nadgodziny

    Tu powinno byc pytanie jak spac bo rogi uwieraja. Czy ktos moze doradzic jakas dobra poduszke

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •