Zachwycają Cię fotografie typu beauty? Próbowałeś, ale wciąż nie udało Ci się osiągnąć wymarzonego efektu? Dowiedz się jak go uzyskać na warsztatach z Łukaszem Malczewskim. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, poprzez zabawę światłem i przy użyciu różnych narzędzi, dowiesz się jak uzyskać oczekiwany efekt. Dodatkowo poprzez zmianę ustawień, liczne próby manipulacji uzyskiwanym efektem, możesz znaleźć rozwiązanie, które Ciebie zaskoczy i…. zachwyci!

Podczas warsztatów będziesz współpracować z profesjonalną modelką, która przygotowany przez doświadczony zespół (wizażysta, fryzjer, stylista), pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności.

Prowadzący: Łukasz Malczewski

Rodowity Łodzianin, który zawodu uczył się pod okiem najlepszych w Londynie. Po kilku latach wrócił do Polski i zaczął pracować jako fotograf freelancer. Obecnie współpracuje z wieloma polskimi firmami, realizując wiele projektów komercyjnych. Specjalizuje się w portretach, aktach, modzie oraz beauty. Wyróżniany i nagradzany na wielu konkursach międzynarodowych. Ostatnio jego portfolio zostało opublikowane w Professional Photographer Magazine. Od kilku lat prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu fotografii.

Portfolio:
https://www.facebook.com/lukasmalczewski/


PROGRAM:

10.00 - 12.30 Część teoretyczna i dyskusyjna

Podczas której zostaną omówione główne zgadnienia, zasady pracy z modelką, wizażystką, stylistą, fryzjerem, a przede wszystkim zasady kreatywnego i przemyślanego realizowania własnego projektu fotograficznego.

Ta część zajęć to również ustalenie z uczestnikami ich wizji zdjęcia, które zrealizują praktycznie w 3 części warsztatów.

12.30- 14.00 Strona techniczna sesji

Druga część to przede wszystkim omówienie strony technicznej realizowania projektu, wykorzystanie różnego rodzaju oświetlenia studyjnego, dostępne modyfikatory oraz ich zastosowanie w praktyce.
Łukasz Malczewski pokaże jak sam pracuje poprzez demonstrację i zrealizowanie przykładowej sesji zdjęciowej z modelką. Uczestnicy będą w tej części zajęć obserwatorami sesji zdjęciowej realizowanej przez prowadzącego.

14.00 - 14.30 Przerwa na wspólny lunch oraz omówienie sesji pokazowej

14.30 - 17.30 Zajęcia praktyczne uczestników

W tej części warsztatów role się odwracają i to uczestnicy przejmują kontrolę nad studiem oraz pracą z modelką. Ich zadaniem będzie zrealizować pomysły omówione wcześniej z prowadzącym podczas części teoretycznej. Uczestnicy pracują w 2-osobowych zespołach.

Podczas realizowania zdjęcia przez jeden z zespołów, pozostali uczestnicy warsztatów podpatrują tajniki obróbki zdjęć w Adobe Lightroom. Prowadzący pokaże uczestnikom jak wykorzystać to narzędzie i jaką pełni rolę na sesji zdjęciowej.

17.30 - 18.00 Omówienie i podsumowanie warsztatów

Jesteśmy przekonani, że nasze szkolenie poświęcone fotografii BEAUTY, pozwoli Ci poszerzyć swoja wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności oraz stworzyć kadry, które spełnią Twoje oczekiwania.

Co ze sobą zabrać?
Aparat, kartę pamięci i baterię… a także dobry humor

DATA: 17.06.2018r.,
CZAS TRWANIA: 10-18
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul. Taśmowa 1, Warszawa
KOSZT: 799 zł brutto
PROMUJEMY DUETY: Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was otrzyma rabat w wysokości 10% (promocje się nie łączą).
ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin - Studio Huśtawka

Zapisy oraz opłata poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzeni podanej w linku poniżej. Po wysłaniu formularza dostaną Państwo maila zwrotnego z danymi do opłaty.

Fotografia Beauty - Studio Huśtawka

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:
tomek@studiohustawka.pl
533 339 949

Z portfolio Łukasza: