Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Reporter 180 vs Reporter 360 ttl

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie Reporter 180 vs Reporter 360 ttl

    Witam.
    Do tej pory plenery doświetlałem dużą, a co za tym idzie mało mobilną lampą DP600 z akumulatorem i mam jej już dość.
    Chcę coś mniejszego, wiem na pewno że moc reportera 180, lub tym bardziej reportera 360 ttl w zupełności mi wystarczy, ale mam pytanie dotyczące charakterystyki tych lamp.
    Zastanawiam się czy brać reportera 360 ttl (cena. ok 2400zł), czy starszego reportera 180 (cena ok.1000zł).
    Dodam iż lampy używam w plenerze w trybie manualnym więc ttl nie jest mi potrzebny, moc obydwu lamp jak już wyżej wspominałem również jest wystarczająca, ale czy są jakieś inne różnice?
    Tryb hss? Wyzwalacze radiowe i ich funkcje?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Reporter 180 vs Reporter 360 ttl

    Niektórzy sobie chwalą Reporter 200, cenowo bliżej 180, a "logistycznie" chyba wygodniejszy (jedna "kostka", bez wiszących kabli).

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Reporter 180 vs Reporter 360 ttl

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Niektórzy sobie chwalą Reporter 200, cenowo bliżej 180, a "logistycznie" chyba wygodniejszy (jedna "kostka", bez wiszących kabli).
    Co do tej wygody to nie jestem pewien ponieważ nie widzę tam sanek na wyzwalacz, więc pewnie jeśli w innych modelach bateria wisiała na kablach, tak tutaj zamiast baterii będzie wisiał wyzwalacz...
    Ale model ciekawy, nie sprawdzałem go bo myślałem że ma tylko palnik reporterski, ale widzę że jest tam duży "bańkowy" palnik na wymianę do montażu

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Reporter 180 vs Reporter 360 ttl

    Odbiornik wyzwalacza (system Godox = "Quadralite Navigator X") jest wbudowany, działa z nadajnikami dla różnych body (Canon, Nikon, Sony, Fuji) w TTL/HSS/M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •