Strona 90 z 140 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #891
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Pomyliło ci się mpix z fps.

  2. #892
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    Pomyliło ci się mpix z fps.
    prawda

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #893
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Pewno tak.
    Ponadto EFV to technologia w znacznie młodsza od monitora, dużo jeszcze można ulepszać.
    Teraz Sony stosuje 2 typy EVF, 2,4 i 3,7 Mpix z odświeżaniem 60/120 fps.
    W trakcie produkcji są już (i w nowych body będą ( A7S3 ?) 5.6 Mpx z odświeżaniem 120/240 Mpix i (ponoć) o połowę mniejszym zużyciem energii

    jp
    Kurde wizjer 5mln pikseli. Masakra. Sony warjuje z tymi nowościami. Niby taka a7III wystarczy na wiele lat ale tymi nowinkami kuszą już dziś

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  4. #894
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: sony A7III

    W wielu kwestiach Sony z a7III dalej jest przed konkurencją, która mocno zwlekała z wypuszczeniem bezlustra ff. A pod koniec roku jak Sony znowu zrobi spore obniżki, to przekona osoby, które do tej pory będą się wahać co kupić. Będą to osoby, które nie tylko myślały o zmianie systemu ale również zakupie nowego body, bo stare jest już wystarczająco przepracowane.

  5. #895
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    W wielu kwestiach Sony z a7III dalej jest przed konkurencją, która mocno zwlekała z wypuszczeniem bezlustra ff. A pod koniec roku jak Sony znowu zrobi spore obniżki, to przekona osoby, które do tej pory będą się wahać co kupić. Będą to osoby, które nie tylko myślały o zmianie systemu ale również zakupie nowego body, bo stare jest już wystarczająco przepracowane.
    Ja uważam zupełnie odwrotnie. W Sony będą niedługo mieli ból głowy. Premiery Nikona i Canona ostro namieszają i wątpię w te dalsze migracje. Przewiduję wraz z rozwojem ML u obu tych firm wręcz tendencję odwrotną.
    Nie mam nic przeciwko Sony i dobrze że jest firma która nie pozwala na stagnację ale pewnych przyzwyczajeń się tak łatwo nie nadrobi.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 18-09-2018 o 08:34 Powód: ort
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #896
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja uważam zupełnie odwrotnie. W Sony będą niedługo mieli ból głowy. Premiery Nikona i Canona ostro namieszają i wątpię w te dalsze mgracje. Przewiduję wraz z rozwojem ML u obu tych firm wręcz tendencję odwrotną.
    Nie mam nic przeciwko Sony i dobrze że jest firma która nie pozwala na stagnację ale pewnych przyzwyczajeń się tak łatwo nie nadrobi.
    Ciekawe, jak to się wszystko rozwinie a tu konkurencja między producentami niby duża a ceny i tak coraz wyższe te szkiełka do Canona R ceny mają przyjemne G master w Sony również

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  7. #897

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja uważam zupełnie odwrotnie. W Sony będą niedługo mieli ból głowy. Premiery Nikona i Canona ostro namieszają i wątpię w te dalsze migracje. Przewiduję wraz z rozwojem ML u obu tych firm wręcz tendencję odwrotną.
    Nie mam nic przeciwko Sony i dobrze że jest firma która nie pozwala na stagnację ale pewnych przyzwyczajeń się tak łatwo nie nadrobi.
    Docelowo może tak być. To jest jednak sposób myślenia człowieka "z branży". Sukces długofalowy rozbije się o nowych klientów a tu może być różnie.
    Przy czym warto ustalić co znaczy sukces dla benjaminka czyli SONY bo tu możemy mieć różne wyobrażenia. Moim zdaniem dużym sukcesem dla tej firmy będzie zdobycie kilku 1,2,3...5 % rynku w kolejnych kilku latach. Czyli powiedzmy dobicie do ok. 20% rynku za 5 lat. Przy rozsądnej strategii jest to możliwe pomino premier c i n.

  8. #898
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja uważam zupełnie odwrotnie. W Sony będą niedługo mieli ból głowy. Premiery Nikona i Canona ostro namieszają i wątpię w te dalsze migracje. Przewiduję wraz z rozwojem ML u obu tych firm wręcz tendencję odwrotną.
    Nie mam nic przeciwko Sony i dobrze że jest firma która nie pozwala na stagnację ale pewnych przyzwyczajeń się tak łatwo nie nadrobi.
    Wszystko zależy od strategii produktowej firm (jakie produkty są w trakcie rozwoju, kiedy na rynku i jakie ceny) oraz od tego jak istniejące obiektywy lustrzankowe C i N będą się spisywać na przejściówkach na ich ML.
    Jeśli te obiektywy na przejściówkach do A7/9 x będą porównywalne do R, Z z przejściówkami to ....

    C i N maja jakieś 2-4 lata zapóźnienia w stosunku do Sony, zobaczymy.

    Mam nadzieję że to spowoduje że będziemy mieli lepszy sprzęt i niższe ceny

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 18-09-2018 o 08:58
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #899
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez tmielcarz Zobacz posta
    1. Bardziej mi chodziło o to, że najpierw trzeba się zorientować co dana opcja oznacza oraz gdzie znaleźć potrzebną właśnie opcję. Jak już się przez to przejdzie to potem oczywiście można skonfigurować "Moje menu".

    2. Pewnie tak będzie, ale na początku jest to trochę dezorientujące.

    3. To wiem, więc tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony wydajnością baterii. Myślę, że największy wpływ na dobry stosunek liczby zdjęć do zużycia baterii ma tryb seryjny. Gdybym robił pojedyncze zdjęcia i jeszcze oglądał efekt wykonania na dużym ekranie to stosunek ten byłby dużo gorszy.
    Gdybyś potrzebował wsparcia "w nowym świecie" to najlepiej
    jan.pawlak@onet.pl

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #900
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Gdybyś potrzebował wsparcia "w nowym świecie" to najlepiej
    jan.pawlak@onet.pl

    jp
    Dzięki. Myślę, że ogarnę, ale jak będę miał pytania to skorzystam.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

Strona 90 z 140 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •