Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Skok ze spadochronem

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    17

    Domyślnie Skok ze spadochronem

    Czy ktoś z forumowiczów skakał już może ze spadochronem? Jak przeżycia i poziom adrenliny. Tego czego się obawiam to zawachania gdy już będę tam na górze.

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Cytat Zamieszczone przez atos Zobacz posta
    Czy ktoś z forumowiczów skakał już może ze spadochronem? Jak przeżycia i poziom adrenliny. Tego czego się obawiam to zawachania gdy już będę tam na górze.
    Dla jednego wejście na dach garażu podnosi adrenalinę a drugi skok z samolotu traktuje jak codzienność. Zawachanie to strach przed uderzeniem w ziemię bez otwartego spadochronu. Statystycznie masz pewnie dużo większą szansę zginąć na przejściu dla pieszych

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Skok jest super. Polecam. Pierwszy raz jest opor by z wlasnej woli wyskakiwac ze sprawnego samolotu ale po wyladowaniu chcesz znowu

  4. #4
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Wspinam się po górach, i przynajmniej do tej pory nie odczuwałem jakiegoś większego strachu.Choć czasem bywało różnie.Choć pierwszy raz
    zjazd na linie wywarł na mnie dość nie miłe wrażenie.Ekspozycja widziana z góry robi swoje.Teraz to już po tylu latach nawet o tym nie myślę.Jeśli nie masz lęku wysokości i strach przed skokiem w pustkę nie sprawi że nie wykopią Cię z samolotu to wszystko przed Tobą
    Na wszelki wypadek załóż może pampersa
    Ja nie skakałem na spadochronie, ale już mam za sobą kilka lotów na parolotni z instruktorem.Start nie był zły ale jak poczułem ten wiatr pod nogami i pustkę pod sobą to chwilę jakoś niepewnie się czułem, ale po wylądowaniu wyjechałem jeszcze raz i z tym samym instruktorem oddałem jeszcze w tym dniu 2 następne loty. Coś Pięknego i niesamowitego

  5. #5

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Ja nigdy nie skakałem ze spadochronem ani też bez ale gdybym miał skoczyć to bym się dobrze zastanowił

  6. #6

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Skoki ze spadochronem - fajna sprawa. Ale nie każdy może je wykonać z tego względu, że są pewne ograniczenia zdrowotne. Problemy krążeniowe, problemy z płucami, oddechowe. A Ci co mają epilepsję, to już w ogóle.
    Sama dostępność takiego skoku jest banalnie prosta. Koszt to od kilku stówek w górę. Na https://szczecinek.com/artykul/szuka...ezwykly/359038 zostało to lepiej i szerzej opisane.
    Motolotnia - marzy mi się to. Też fajna sprawa.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Ile trzeba godzi poświęcić żeby móc samemu skoczyć ze spadochronem ?

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Cytat Zamieszczone przez szeryfek Zobacz posta
    Ile trzeba godzi poświęcić żeby móc samemu skoczyć ze spadochronem ?
    Nic. Bierzesz sprzęt i skaczesz.

  9. #9
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Nic. Bierzesz sprzęt i skaczesz.
    tomfoot nie pisz tak , bo dzisiejsza młodzież jest nieobliczalna

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: Skok ze spadochronem

    Italy, nie przesadzaj. To jest tak łatwe jak zejście wieczorem z Morskiego Oka do Palenicy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •