Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Wątek: [dranio] Motyle

  1. #61

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Równie świeży paź żeglarz.

    47.


  2. #62
    Awatar Kaasik91
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Różnorodność gatunków powala. Zazdroszczę
    makro na CB - zapraszam!

  3. #63

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Trochę się ich nazbierało przez tyle lat.

  4. #64
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Świetne fotki. Nie będę komentował kadrów i innych foto pierdółek które tu wszyscy po kolei punktowali.
    Ja tez uwielbiam robić zdjęcia motyli, chociaż przyznaję że Twoje zdjęcia są ładniejsze . Wychodzę z założenia, tak samo jak ty, że zdjęcie jest dla mnie i to mi ma się podobać. Nie zamierzam ich nigdy nikomu sprzedawać, tak że powszechne kanony piękna mogę sobie po prostu ignorować.
    Jeśli mogę zapytać, z którego rejonu Polski pochodzą te zdjęcia? Ja od lat łażę po lasach, łąkach tudzież polach i nigdy nie widziałem tylu gatunków motyli. W sumie jak sobie tak przypomnę to na wolności widziałem może z 12-15 gatunków, i to głównie te pospolite typu bielinki, rusałki itp.
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  5. #65

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Cytat Zamieszczone przez Yanc Zobacz posta
    Świetne fotki.
    (...)
    Jeśli mogę zapytać, z którego rejonu Polski pochodzą te zdjęcia? Ja od lat łażę po lasach, łąkach tudzież polach i nigdy nie widziałem tylu gatunków motyli. W sumie jak sobie tak przypomnę to na wolności widziałem może z 12-15 gatunków, i to głównie te pospolite typu bielinki, rusałki itp.
    Dzięki za miłe słowa. Motyle są z Polski wschodniej i południowej(okolice Augustowa, Puszcza Białowieska, Podlasie, Kielecczyzna, Pieniny).
    Niektóre fotki (głównie tych niewystępujących w Polsce) zrobiłem w Macedonii (Park Narodowy Galiczicza, Albanii (Południe - rejon Himare, Butrint), na Węgrzech (Zygzakowiec kokornakowiec - okolice Hortobagy) i na Wyspie Chios (ostatnie: czyli Zygzakowiec ogoniasty i żeglarz).

  6. #66
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Niektóre fotki (głównie tych niewystępujących w Polsce) zrobiłem w Macedonii (Park Narodowy Galiczicza, Albanii (Południe - rejon Himare, Butrint), na Węgrzech (Zygzakowiec kokornakowiec - okolice Hortobagy) i na Wyspie Chios (ostatnie: czyli Zygzakowiec ogoniasty i żeglarz).
    No to wszystko wyjaśnia. Nie masz tutaj właśnie motyli pospolitych w Polsce, nie wiem czy w ogóle ich nie spotkałeś czy uznałeś że ze względu na pospolitość nie są godne uwagi Ja z tych które spotykam, najbardziej lubię fotografować rusałkę pawik. O taką:

    Te motyle są bardzo fotogeniczne
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

  7. #67

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Cytat Zamieszczone przez Yanc Zobacz posta
    No to wszystko wyjaśnia. Nie masz tutaj właśnie motyli pospolitych w Polsce, nie wiem czy w ogóle ich nie spotkałeś czy uznałeś że ze względu na pospolitość nie są godne uwagi Ja z tych które spotykam, najbardziej lubię fotografować rusałkę pawik.
    Ładny pawik! Pospolite gatunki spotkałem i spotykam wciąż, do niektórych się nie "przykładam", bo wciąż wydaje mi się, że jeszcze będzie okazja. No i nie mam dobrych zdjęć.

  8. #68
    Dopiero zaczyna Awatar Lafar
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Dania, Copenhagen
    Wiek
    50
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Świetne zdjęcia. Człowiek zalatany i nie ma czasu na te małe żyjątka a tyle ich w ogrodzie.

  9. #69

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Dziękuję za odwiedziny i komentarze.
    Wczoraj wybrałem się na modraszki Oriony w rejon Kazimierza Dolnego i Janowca:

    48.

    49.

    50.

  10. #70
    Awatar Kaasik91
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: [dranio] Motyle

    Śliczne te modraszki
    makro na CB - zapraszam!

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •