Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Canon Eos M3

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon Eos M3

    Cytat Zamieszczone przez piotr0506 Zobacz posta
    Dzięki za naprowadzenie .A co myślisz o sony a 6000 ? czytam opinie i nawet nawet ...
    Nie ma aparatów idealnych, Canon jedną rzecz ma lepszą, Sony inną. Jeśli chodzi o matrycę to Canon M100/M6/M5 ustępuje Sony już właściwie tylko na wykresach, w praktyce różnica jest niewielka. Ja bym temat rozstrzygnął od strony obiektywów. Canon ma niewielką szklarnię bezlusterkową EF-M, ale za to w niej takie perełki jak naleśnik 22/2.0, UWA 11-22 czy makro 28/3.5, których u Sony raczej nie znajdziesz. 55-200 czy 18-150 ponoć też są niezłe.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Canon Eos M3

    Strasznie jestem nie zdecydowany ,ale widzę że z Canonem będę miał mniej problemów jeśli chodzi o szła .Na początek nie planuje zakupu szkieł ,ale kiedyś szkło typu macro będzie potrzebne.Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić Canona Eos 200d .Cenowo parę złotych więcej ,ale później mniej problemów z dopasowaniem szkła . Na razie mi się nie spieszy ,może jakieś znaczne obniżki będą .Ten Eos M 100 wygląda całkiem ciekawie .

  3. #13

    Domyślnie Odp: Canon Eos M3

    Pomyśl o 22mm. Dla tego szkiełka warto mieć M'kę
    Fotografia ślubna
    http://lziembicki.pl/

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    PL
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Canon Eos M3

    Cytat Zamieszczone przez piotr0506 Zobacz posta
    Strasznie jestem nie zdecydowany ,ale widzę że z Canonem będę miał mniej problemów jeśli chodzi o szła .
    no wystarczy wejść na znany portal aukcyjny wybrać fotografia / obiektywy, żeby zrozumieć, że szkieł do canona jest więcej niż do wszystkich innych systemów razem wziętych. To przenosi się też na używki 50-ka 1,8 - wybór/cena opór. Kity 18-55 wybór/cena opór. wkrótce ta sama sytuacja będzie z 15-45. O wspomnianą 22mm znacznie trudniej dlatego fajny patent kupić zestaw właśnie z tym szkłem, dokupić za grosze 18-55 (lub 15-45 w zależności od preferencji). Lub jak potrzebny bardziej uniwersalny zoom to ef 24-105 stm ale wiadomo to już krowa. Za bardzo normalne pieniądze masz zestaw do wszystkiego

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •