Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

  1. #21
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    157

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    wygląda na to ze ten temat to pomysł naszej administracji jak w sezonie ogórkowym rozruszać forum
    ruch jak w Pewexie
    Też mam takie wrażenie, że ktoś próbuje reanimować forum. Ostatnio pojawiło sie sporo nowych tematów, gdzie zadający pytanie nie zabrał już głosu. Tem temat to już przegięcie. Skoro Pani czytała forum to mogła zapytać czy zestaw, który zamierza kupić jest sensowy. Wywalić tyle kasy od tak sobie - no nieźle.
    Canon -> Fuji

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez atze Zobacz posta
    Też mam takie wrażenie, że ktoś próbuje reanimować forum. Ostatnio pojawiło sie sporo nowych tematów, gdzie zadający pytanie nie zabrał już głosu. Tem temat to już przegięcie. Skoro Pani czytała forum to mogła zapytać czy zestaw, który zamierza kupić jest sensowy. Wywalić tyle kasy od tak sobie - no nieźle.
    A w jakim kontekście ma zabierać taka osoba głos ? Bić się w piersi, przepraszać czy co napisać ?
    A to czy ktoś sobie jaja robi (tj. zakłada "jednopostowe" konta), to z tego co pamiętam administracja jakoś łatwo wyłapywała (przynajmniej kiedyś).

    --- Kolejny post ---

    hehe, a czytając fora to można faktycznie ale naczytać się bzdur czasami. A osoby nie związane z tematem, łykają tę "wiedzę" jak pelikan rybę

  3. #23
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    157

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez 7four Zobacz posta
    A w jakim kontekście ma zabierać taka osoba głos ? Bić się w piersi, przepraszać czy co napisać ?
    W kontekście własnego, założonego przez siebie tematu. Właśnie o tym pisze, że osoba zakłada temat i nie udziela się więcej w temacie jak i na forum. Pisać może co tylko chce byle sie odezwać. Ostatnio pojawił sie wysyp takich martwych tematów.
    Canon -> Fuji

  4. #24
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    A jest tu o czym więcej dyskutować, po zadanym pytaniu i odpowiedziach jakie padły ? Pierwsza odpowiedź chyba była wyczerpująca na ten temat i ew. ze dwie inne.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Dowiedziałam się już sporo 18-55 sprzedałam za stówkę reszta jest ok poczytałam od deski do deski pewne forum foto i już coś mi powoli wychodzi ps nie pisałam do was czy ten sprzęt będzie dobry na początek bo na bank byście mi polecili jakiegoś szrota w stylu 80d

  6. #26
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    80d to nie szrot i byłoby ci łatwiej się na nim uczyć. Crop więcej wybacza jeśli chodzi o głębię ostrości, no i to nowsza konstrukcja, lepsza matryca, wygodny dotykowy ekran. 5d3 to maszyna do imprez.

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    serio ? Wy jeszcze dalej ciągnięcie tą durną dyskusję z jakimś trollem ? to forum schodzi na psy :P jak ktoś konkretnie szuka rady to po nim jedziecie i wyśmiewacie...a jak jakiś idiota robi z Was jaja to wszyscy chętni do pisania ...żenada
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  8. #28
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Mam znajomych którzy wydali 20k na sprzęt i nie wiedzą nic. Nic mnie nie zdziwi.

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez dave88 Zobacz posta
    serio ? Wy jeszcze dalej ciągnięcie tą durną dyskusję z jakimś trollem ? to forum schodzi na psy :P jak ktoś konkretnie szuka rady to po nim jedziecie i wyśmiewacie...a jak jakiś idiota robi z Was jaja to wszyscy chętni do pisania ...żenada
    To niekoniecznie musi być troll. Trole zazwyczaj napisza 2 zdania i znikają. Jakiemu trolowi chciałoby się takie wypracowanie napisać

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    Mam znajomych którzy wydali 20k na sprzęt i nie wiedzą nic. Nic mnie nie zdziwi.
    Ja mam kolegę, co prawda tylko z 7100+18-105 ale na liczniku ma niecałe 200 zdjęć, zakupiony był zaraz po premierze aparatu. Dla niego zielony kwadracik jest czarną magią a na aparat też z 5tys poszło. Też mnie nic nie zdziwi

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: Pomóżcie nie ogarniam sprzętu

    troll jak nic...nie ogarnia 5d mk3 i nie wie w sumie do czego to cudo służy a jeszcze pisze że 80d to szrot ? czekać tylko na pytanie dlaczego aparat po wymontowaniu obiektywu ma taką dziwną dziurę z przodu i czy nie oddać na gwarancję
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •