Strona 10 z 133 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1329

Wątek: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

  1. #91

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    To realizm a nie cynizm. Opcji masz wiele z niekupowaniem i pokazaniem środkowego palca księgowym Canona włącznie. Popłaczmy jeszcze o tym jaki 1dxII drogi bo jakbym go miał to fju fju Word Press Foto moje Zły Canon
    Etam, "zły canon", "pokazanie środowego palca". Nikt (a przynajmniej nie ja) tak nie twierdzi. Jeszcze tylko mi brakuje do standardowego setu, żeby ktoś napisał, że to "typowe polskie narzekactwo" Tak to można jeździć od bandy do bandy - urzędowy optymizm versus nic mi się nie podoba.

    Wracając do tematu, to poparz jak ten sprzęt pozycjonuje Canon. To nie jest "entry level". To jest "cameras for enthusiasts".

    A tak w ogóle, to o naprawdę nie ma wbudowanej lampy, czy coś mi się pomyliło?

  2. #92
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez karnif Zobacz posta

    A tak w ogóle, to o naprawdę nie ma wbudowanej lampy, czy coś mi się pomyliło?
    spoko, z niczego go nie ogołocili, mark I tez nie miał
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  3. #93
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Wink Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez karnif Zobacz posta
    Etam, "zły canon", "pokazanie środowego palca". Nikt (a przynajmniej nie ja) tak nie twierdzi. Jeszcze tylko mi brakuje do standardowego setu, żeby ktoś napisał, że to "typowe polskie narzekactwo" Tak to można jeździć od bandy do bandy - urzędowy optymizm versus nic mi się nie podoba.
    Rozczaruje, ode mnie tego nie usłyszysz. Przeglądając posty na FB pod wszystkim co dotyczy 6dmk2 narzekający to nie są tylko Polacy Ileż to spektakularnych obrażeń w tych postach jest Do kawy jak znalazł

    Cytat Zamieszczone przez karnif Zobacz posta
    Wracając do tematu, to poparz jak ten sprzęt pozycjonuje Canon. To nie jest "entry level". To jest "cameras for enthusiasts".
    Mało mnie interesuje do kogo on adresowany, albo go kupuje albo go nie kupuje. Jak enthusiasts chcą mieć pro level (albo semi pro level) no to muszą niestety więcej papierków u Canona szykować albo obrazić się i do konkurencji (tam dostaną oczywiście wszystko i to za pół darmo darmo) - dziwne, że jakoś taki Pentax co chyba daje najwięcej za najmniej ma tak mały udział w rynku FF [szok ].

    Cytat Zamieszczone przez karnif Zobacz posta
    A tak w ogóle, to o naprawdę nie ma wbudowanej lampy, czy coś mi się pomyliło?
    Nigdy nie miał (w sensie stary 6d też) - Canon jest tak skąpy i zły, że przyoszczędził. Dobry Nikon d750 np ma - ale jaki prof używałby wbudowanej lampy

    ps. to tylko aparat - nie ma się co tak spalać.
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 30-06-2017 o 14:15

  4. #94

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Spalać? Gdzie tu Kolego dostrzegasz spalanie? Ale mniejsza z tym, nie bijmy piany.

    No, ja bym małą wbudowaną lampę chętnie przytulił. Poprzedniego 6d nie miałem, więc mnie mało obchodzi, co w nim było. Dla mnie to minus ten brak lampy (mały, ale zawsze).

  5. #95
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez karnif Zobacz posta
    Spalać? Gdzie tu Kolego dostrzegasz spalanie? Ale mniejsza z tym, nie bijmy piany.

    No, ja bym małą wbudowaną lampę chętnie przytulił. Poprzedniego 6d nie miałem, więc mnie mało obchodzi, co w nim było. Dla mnie to minus ten brak lampy (mały, ale zawsze).
    Przecież kolega napisał, że Nikon ma i to bardzo dobry aparat jest*
    *Jakby co to mogę zostać ambasadorem albo konsulem chociaż.

  6. #96

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Dobra, rozumiem Owocnych obrad

  7. #97
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Tyle, ze w takiej sytuacji 6d classic zostaje. Ewentualnie zmiana na Sony.
    ja zaczekam do premiery bezlusterkowca ff za rok, pewne wycenią na 15 kilo papieru ale może to będzie segment pro lub semi-pro bezlusterkowców, a nie entry level - entry level za 9.5 kilo papieru nie kupuję - więc mam (spore) luzy na najbliższą wycieczkę - bo skarpetę miałem pełną na ten nowy korpus. z zakupów to se kupiłem 5D clasika ponad miesiąc temu (na forum) w zupełnie fajnym stanie i robię nim foty prawie codziennie (6D robi mniej fot ostatnio - leżakuje na półce) - co mogę powiedzieć - jak zmieniałem 350D i kupiłem kolejnego cropa to to był bląd - trzeba było brać 5D clasik 5D robi ostre foty - na pewno ostrzejsze niż oba cropy canona co je miałem.

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    TU jest to przecież standard, za tydzień-dwa okaże się, że 6d "classic" już nie nadaje się do robienia zdjęć
    zawsze pisałem że jestem z 6D classic więcej niż zadowolony i moje zadowolenie rośnie

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Są osoby na tym forum, które kupiły każdą puszkę marki Canon przez osiem lat i w końcu przyznali się , że nigdy nie zrobili Canonem ostrego zdjęcia...
    jak będziesz kiedyś w cesarsko-królewskim mieście to stawiam piwo w jakimś przyjemnym albo kultowym miejscu na kazimierzu
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 30-06-2017 o 19:49
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  8. #98
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    5d classic jest super. Też często zostawiam 6d w torbie i łażę z 5d którego to mam już chyba 4 body Jest magia i gut perspektywa.

  9. #99
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    5d classic jest super. Też często zostawiam 6d w torbie i łażę z 5d którego to mam już chyba 4 body Jest magia i gut perspektywa.
    A jak klapnie lustro to wiadomo że zdjęcie zrobił, wspaniały dzwięk

  10. #100
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Propos pokrycia 98%. Dali mniejsze by wygladalo ze punktu af sa szerzej rozmieszczone.

Strona 10 z 133 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •