Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dodatkowa lampa

  1. #1
    Coś już napisał Awatar Wołek
    Dołączył
    Nov 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    62

    Domyślnie Dodatkowa lampa

    Witam serdecznie. Obecnie posiadam lampę studyjną Powerlux VL-300 i wyzwalam ją za pomocą odbiornika i nadajnika YN-622C-TX. Planuję dokupić kolejną lampę i wybór padł na Powerlux Visico VE-300 PLUS. W opisie urządzenia wyczytałem, że lampa posiada wbudowany odbiornik bezprzewodowy 2.4 GHz. Chciałbym dowiedzieć się czy z moim obecnym zestawem bez dokupowania dodatkowego odbiornika yn odpale cały zestaw .

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Dodatkowa lampa

    To, ze dziala na 2.4GHz nie oznacza, ze ja wyzwolisz. Jesli w specyfikacji nic nie wspominaja o yn, raczej tego nie zrobisz.

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Dodatkowa lampa

    A drugiej lampy nie możesz wyzwolić z fotoceli? Po co kupować wyzwalacz do każdej lampy?

  4. #4
    Coś już napisał Awatar Wołek
    Dołączył
    Nov 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Dodatkowa lampa

    Cytat Zamieszczone przez Tringa Zobacz posta
    A drugiej lampy nie możesz wyzwolić z fotoceli? Po co kupować wyzwalacz do każdej lampy?
    Nie wiem ile w tym prawdy, ale gdzieś tam zaczytałem i zasłyszałem, że fotocela w niektórych przypadkach odmawia posłuszeństwa, więc wolałem bezpieczniejszą opcję.

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: Dodatkowa lampa

    Yn-622 nie wyzwolisz visico. Do tego celu zrobili pilota za 50zł (lub chyba 150zł z możliwością zdalnego sterowania lampą). Zawsze możesz użyć fotoceli w visico, tylko pamiętaj o zaprogramowaniu w niej pomijania przedbłysków pomiarowych lampy głównej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •