Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 4 ujęcia na miniaturach i 1 na planie

Widok wątkowy

  1. #1

    Domyślnie 4 ujęcia na miniaturach i 1 na planie

    Witam.
    Zabawa z filmowaniem zaczęła się u mnie stosunkowo niedawno. A kierunek który mnie wciągnął to filmowanie miniatur. Kilka lat temu bawiłem się w robienie zdjęć makietą pokażę później, ale zawsze fascynowało mnie filmowanie kosmosu w małej skali.
    Poniżej zamieszczę link do 5-ciu ujęć które nakręciłem cannonem 1200D
    Poniżej krótki opis ujęć.

    Ujęcie 1.
    Jest to ręcznie robiony model planety w skali 8cm podniesiony na słoiczku na świeczkę filmowany na tle z kuchennego blatu w dzień posypanego delikatnie mąką.
    Filmowanie odbyło się na aparacie zamontowanym do statywu delikatnie go upuszczająć w kierunku blatu.

    Ujęcie 2
    Ten sam model z ujęcia 1 w dostępnym zoomie. Zasłonięty książką i...powili odsłonięty.

    Ujęcie
    Technika z ujęcia 1 nad rozsypaną mąką na blacie.

    Ujęcie 4
    Miniatura krateru w skali płytki podłogowej na której jest zrobiona filmowana podobną techniką jak ujęcie 1.

    Ujęcie 5
    O rety...
    Scena filmowana na tyłach miasta na balkonie widoczne światła pochodzą od ledowej lampy na myjni samochodowej po prawej stronie i po lewej dwie najjaśniejsze. Mniejsze ułożone w lini to latarnie.
    Cyfrowo wstawiłem tam planetę z za której po chwili wylatuje światło z przejeżdżającego samochodu widoczne były 2 ale jedno cyfrowo zasłoniłem. Podobnie jak lampę po prawej na której jest widoczna edycja(jest do poprawy)

    link do ujęć
    https://www.youtube.com/playlist?lis...troZ-0kn09aS-4
    Dziękuję za uwagi.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez hadzi3 ; 26-03-2017 o 00:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •