Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jak robić świetliste, pełne koloru zdjecia?

  1. #1

    Domyślnie Jak robić świetliste, pełne koloru zdjecia?

    Witam, jestem tu nowa... Od pewnego czasu wystawiam ubrania na sprzedaż.. w związku z tym mam pytanie - jak uzyskać tak ładne zdjęcia, jak w załącznikach? Posiadam aparat kompaktowy Canon G7x Mark II, zdaje się że jest to dobry aparat, jednak moje zdjęcia wychodzą beznadziejnie... Zdjecia które załączam pochodzą z portalu Vinted (zdj nr 1,2,3) oraz ze sklepu na Fb (zdj 4,5,6). Zdjęcia te robione są smartfonem. Jednakże są bardzo ładne.. Czy to jakieś specjalne oświetlenie? Filtry? Ja swoje robię w świetle dziennym (zdj 7,8) lub jarzeniowym ( 9,10) jednak nie,są one tak ładne. Proszę o pomoc. .. Dopiero zaczynam przygodę z fotografią :/

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Jak robić świetliste, pełne koloru zdjecia?

    Niestety u mnie nie widać zdjęć.
    Wstawiasz zgodnie z poradami z http://www.canon-board.info/sprawy-w...ic-foto-19347/ ?

    Aparat jest dobry, a z jakimi ustawieniami robisz zdjęcia?

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: Jak robić świetliste, pełne koloru zdjecia?

    Jak na sprzedaż, to zapewne te zdjęcia odbywają się we wnętrzu. Żeby ubrania dobrze wyszły to cała magia w odpowiednim oświetleniu. Sam aparat to nie wystarczy. Trzeba się postarać co najmniej o żarówki 5600K moga być energooszczędne i jakieś parasole (tutaj jak kto woli). Ale bez dobrego oświetlenia to o dobrych zdjęciach można zapomnieć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •