Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

  1. #21

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Wiec glupio mi teraz panowie jesli to zle zrozumialam.Przepraszam jeszcze raz?Moglam wczesniej zapytac co mialo to znaczyc ?????Buziaki dla panow.

  2. #22
    Początki nałogu Awatar asdf
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    279

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez Kameleon1
    A jak to zrobic z exifami?Tu sie nie bardzo na tym znam
    To zależy od softu, np "Adoby" domyślnie załączają, z kolei po załadowaniu zdjęć na niektóre serwery EXIFy są usuwane.
    Oczywiście nikt nie zmusza do ich zamieszczania (też mi się zdarza usuwać), ale fajnie pooglądać też w jakich warunkach i czym było zrobione zdjęcie.
    T17-50/2.8, C85/1.8, pleśniaki.

  3. #23

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez asdf Zobacz posta
    To zależy od softu, np "Adoby" domyślnie załączają, z kolei po załadowaniu zdjęć na niektóre serwery EXIFy są usuwane.
    Oczywiście nikt nie zmusza do ich zamieszczania (też mi się zdarza usuwać), ale fajnie pooglądać też w jakich warunkach i czym było zrobione zdjęcie.
    Dziekuje czyli zalezy na jaki serwer wrzuce zdjecia.

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez Kameleon1 Zobacz posta
    Dziekuje czyli zalezy na jaki serwer wrzuce zdjecia.
    Nie rozumiem za bardzo o co kolegom chodzi. Zdjęcia są bardzo dobre. Tytuł twojego postu zupełnie nie pasuje do tego co prezentujesz.
    1 świetne, bardzo podoba mi się 4 i 5

  5. #25
    Początki nałogu Awatar asdf
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    279

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Mi się podobają, tłumaczyłem tylko o co chodzi z EXIFami.
    T17-50/2.8, C85/1.8, pleśniaki.

  6. #26

    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    No to sie narobilo ???Teraz juz nie wiadomo o co chodzi.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Nie rozumiem za bardzo o co kolegom chodzi. Zdjęcia są bardzo dobre. Tytuł twojego postu zupełnie nie pasuje do tego co prezentujesz.
    1 świetne, bardzo podoba mi się 4 i 5
    Dziekuje

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    No właśnie, świeży powiew pogodnego klimatu po ponurych ciemnych zdjęciach dzieci z nastrojem jakimś postapokaliptycznym po wojnie termojądrowej w jakich niektórzy się lubują.

    Pierwszych dwóch nie widzę.
    i po masie fotek samolotów i ptaków
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  8. #28
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Zdjęcia niezłe ale bokeh na 4. rzeczywiście słabo wygląda (włosy modelinki). Do tego, moim zdaniem, można się przyczepić - tym bardziej, że na innych zdjęciach jest ok.

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    więcej realizmu w tym rozmyciu by się przydało i dokładności np. na pierwszym zdjęciu dość słabo to wyszło - jakiś jasny obiektyw, nawet 50 1.8 mógłby ułatwić zrozumienie jak takie zdjęcie powinno wyglądać, jak poprawiamy rzeczywistość to poprawiajmy dobrze.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  10. #30
    Początki nałogu Awatar asdf
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    279

    Domyślnie Odp: [Kameleon1] Jaki talent takie zdjecia :D Zaawansowana amatorszczyzna :)

    Jest jeszcze inne rozwiązanie, po dodadniu rozmyć zmniejszyć rozdzielczość na tyle, żeby nie było to widoczne, np dopóki zdjęcie 1. nie jest powiększone, to aż tak nie widać programowej GO.
    T17-50/2.8, C85/1.8, pleśniaki.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •