Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: [DuDi87] wczorajszy spacer.

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    no ok każdy kiedyś zaczynał. ale chyba lepiej mieć jak to piszesz Tom77 sprzęt lepszy i jego ogarniać nieprawdaż ? bo niby jak najlepiej się uczyć? praktyką według mnie najkorzystniej. ty też na pewno masz gdzieś zdjęcia jak zaczynałeś pstrykać i były one od razu super ?
    Canon 1100D, Tamron SP 17-50MM F/2.8 VC, SAMYANG 8MM FISH-EYE CS II, CANON 75-300MM 1:4-5.6,CANON 18-55MM, YN 568EX II

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    no ok każdy kiedyś zaczynał. ale chyba lepiej mieć jak to piszesz Tom77 sprzęt lepszy i jego ogarniać nieprawdaż ? bo niby jak najlepiej się uczyć? praktyką według mnie najkorzystniej. ty też na pewno masz gdzieś zdjęcia jak zaczynałeś pstrykać i były one od razu super ?
    Wyrażam opinie o twoich zdjęciach, skup się na poprawianiu warsztatu a nie krytykowaniu oceniających

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Wyrażam opinie o twoich zdjęciach, skup się na poprawianiu warsztatu a nie krytykowaniu oceniających
    nie krytykuję tylko zapytałem normalnie.
    Canon 1100D, Tamron SP 17-50MM F/2.8 VC, SAMYANG 8MM FISH-EYE CS II, CANON 75-300MM 1:4-5.6,CANON 18-55MM, YN 568EX II

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    nie krytykuję tylko zapytałem normalnie.
    Więc odpowiadam, zdjęcia bardzo, bardzo słabe. Sprzęt cię przerasta. To najlepsze co mogło ci się trafić.

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Więc odpowiadam, zdjęcia bardzo, bardzo słabe. Sprzęt cię przerasta. To najlepsze co mogło ci się trafić.
    tylko, że ja zapytałem ciebie o coś innego.sprzęt przerasta to co mam sobie wziąć komórkę i robić zdjęcia ? trochę bez sensu robię takie jakie robię za rok czy ileś może będą lepsze.
    Canon 1100D, Tamron SP 17-50MM F/2.8 VC, SAMYANG 8MM FISH-EYE CS II, CANON 75-300MM 1:4-5.6,CANON 18-55MM, YN 568EX II

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    np.
    wejdz na picase i zobacz jakie ludzie robią zdjęcia
    a na spacer weź dziewczynę zamiast aparatu
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    tylko, że ja zapytałem ciebie o coś innego.sprzęt przerasta to co mam sobie wziąć komórkę i robić zdjęcia ? trochę bez sensu robię takie jakie robię za rok czy ileś może będą lepsze.
    Masz aparat i obiektywy o których ja mogłem tylko śnić 25 lat temu. Na tym etapie twoje zdjęcia nie różnią się od tych z komórki.

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    wasze wypowiedzi są jak dobijanie umarłego.. normalnie wziąć wszystko i wywalić w kosz bo po co to trzymać. 25 lat mówisz ja zaczynam dopiero ty jak zaczynałeś to jakie zdjęcia ci (wam) wychodziły ? pewnie 100 razy gorsze od tych moich teraz ale nie przyzna się jeden z drugim bo wstyd.
    Canon 1100D, Tamron SP 17-50MM F/2.8 VC, SAMYANG 8MM FISH-EYE CS II, CANON 75-300MM 1:4-5.6,CANON 18-55MM, YN 568EX II

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez DuDi87 Zobacz posta
    wasze wypowiedzi są jak dobijanie umarłego.. normalnie wziąć wszystko i wywalić w kosz bo po co to trzymać. 25 lat mówisz ja zaczynam dopiero ty jak zaczynałeś to jakie zdjęcia ci (wam) wychodziły ? pewnie 100 razy gorsze od tych moich teraz ale nie przyzna się jeden z drugim bo wstyd.
    Spróbuję ostatni raz. Sprzęt masz dobry, poczytaj, poćwicz i na pewno będę efekty. Nie chcę cię zniechęcać, wręcz przeciwnie.

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [DuDi87] wczorajszy spacer.

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Spróbuję ostatni raz. Sprzęt masz dobry, poczytaj, poćwicz i na pewno będę efekty. Nie chcę cię zniechęcać, wręcz przeciwnie.
    no próbuję w zależności od czasu który mam. ale jak ktoś ci pisze, to co pisze to trochę można się zniechęcić. gość piszę wejdź na picase no spoko tylko jacy fotografowie z jakim doświadczeniem tam pokazują swoje foty? może najpierw niech sobie popatrzy a potem udziela porad innym ale mniejsza z tym arogant może mi ewentualnie robić zdjęcie wystawionego środkowego palca w jego stronę
    Canon 1100D, Tamron SP 17-50MM F/2.8 VC, SAMYANG 8MM FISH-EYE CS II, CANON 75-300MM 1:4-5.6,CANON 18-55MM, YN 568EX II

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •