Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Sony A6300

  1. #51

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Mam podobnie. Wszystko wykalibrowane a obrazki z presetu Adobe'a leżą lepiej choć zgodnie z teorią są dalej od rzeczywistości.

    P,paw


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Z wizytą u Faraonów

  2. #52
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Używa ktoś substytut wizjera kątowego? Od biedy nie musi być montowany na EVF, może być na LCD, byle nie w gniazdo statywu (interesuje mnie możliwość odchylenia w górę tak jak wspomniany wizjer kątowy).

  3. #53
    karolmaklow
    Guest

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Również dołączam się do pytania przedmówcy. Sam zastanawiam się nad zakupem i wolałbym poznać wcześniej opinię fachowcą, aby przypadkiem nie wpakować pieniędzy w kanał

  4. #54
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Co do wizjera kątowego, to może spróbować dopasować jakiś "uniwersalny" i wydrukować odpowiedni adapter?
    Muszę przyznać, że ostatnio jeżdżę tylko do czatowni na rozlewisko i w związku z brakiem wizjera kątowego Sony regularnie zostaje w domu...

    Z innej beczki: pytałem kiedyś o baterie do a6300. Kupiłem garść zamienników firmy Newell, na razie (jedno ładowanie) sprawdzają się nadspodziewanie dobrze.

  5. #55
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Może ktoś ma porównanie, jeśli chodzi o AF szkieł Sony 85/1.4 i 70-200/2.8? Oba w wersji GM na korpusie A6300 lub A6500. Zależy mi na jak najszybszym AF.

  6. #56

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Po co wizjer? Lcd się odchyla przecież :-)

    @jotes25 widzę że focisz tele z mc-11. Jak to działa w aiservo? Mam na myśli ptaki w locie?
    Ostatnio edytowane przez miszak ; 22-02-2018 o 22:41

  7. #57
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    @jotes25 widzę że focisz tele z mc-11. Jak to działa w aiservo? Mam na myśli ptaki w locie?
    Raczej nie nadaje się. Jeśli trafi od razu, to potrafi ładnie śledzić. W przeciwnym razie możesz zapomnieć, szanse na ponowne wyostrzenie praktycznie równe zeru. Piszę o szkłach Canona, Sigmy nie używam.

  8. #58

    Domyślnie Odp: Sony A6300

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Raczej nie nadaje się. Jeśli trafi od razu, to potrafi ładnie śledzić. W przeciwnym razie możesz zapomnieć, szanse na ponowne wyostrzenie praktycznie równe zeru. Piszę o szkłach Canona, Sigmy nie używam.
    Dzięki. Chyba więc zostanę w C.

    Co do kolorów to zgadzam się. Sony leci w taki hmm żółtawy zafarb. Widać to wyraźnie na ciele ludzkim. Wolę czerwonawy zafarb Canona. Poza tym seria A6xxx jest rewelacyjna i chyba gniecie dslr canona dość mocno. Ja używam a6000 i c7d.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •