Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: adapter ef-m do obiektywów ef, ef-s

  1. #1

    Domyślnie adapter ef-m do obiektywów ef, ef-s

    Witam, jestem świeżym posiadaczem eos m3. Trochę wciągnęła mnie fotografia i mam dylemat. Czy ktoś używa - ł adaptera ef-m z obiektywami ef,ef-s. Po prostu nie wiem czy inwestować w np. stałoogniskowy ef-m czy dokupić adapter i stosować obiektywy z pozostałych modeli lustrzanek (może w przyszłości przejdę na lustrzankę i będę miał już jakiś tam obiektyw extra). Jak się taki adapter sprawuje czy w jakiś sposób ogranicza wydajność obiektywu ef, ef-s.
    Czy obiektywy ef-m jest tylko do eosow z serii m a pozostałe tylko do lustrzanek czy nie mat to ZUPEŁNEGO ZNACZENIA. W necie za dużo nie mao informacji na ten temat a jak są o tylko ogoólne. Może ktoś już to ma i może się fachowo wypowiedzieć.

    Z góry dzięki i pozdrawiam,
    Tarkano

  2. #2

    Domyślnie Odp: adapter ef-m do obiektywów ef, ef-s

    Cześć. Może Tarkano dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Właśnie przeszukuję forum, bo mam EOS M6 i kupiłam stałkę Sigmę 30mm z mocowaniem EF i szukam adaptera - całkowicie nie mam pojęcia co mam wybrać, żeby wszystko działało OK. Będę wdzięczna za info.
    Pozdrawiam,
    Ola

  3. #3
    Bywalec Awatar Yanc
    Dołączył
    Oct 2015
    Miasto
    Manieczki
    Wiek
    49
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: adapter ef-m do obiektywów ef, ef-s

    Cytat Zamieszczone przez AleksandraMm Zobacz posta
    Cześć. Może Tarkano dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Właśnie przeszukuję forum, bo mam EOS M6 i kupiłam stałkę Sigmę 30mm z mocowaniem EF i szukam adaptera - całkowicie nie mam pojęcia co mam wybrać, żeby wszystko działało OK. Będę wdzięczna za info.
    Pozdrawiam,
    Ola
    @AleksandraMm

    Odpowiedziałem Ci w innym wątku
    C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •