Strona 64 z 260 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #631
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Okradli salon sigmy - warto sprawdzać teraz numery seryjne. Jak do zestawu szkieł dołączyli również MC-11 https://www.optyczne.pl/13209-news-O...obiektywy.html to mniemam, że mogły to być szkła z mocowaniem canona.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #632
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jakiś fanboy kupił A7III i nie było go stać na szkła
    Z drugiej strony "trąbić" w internetach, bo 5 obiektywów na krzyż ukradli... jeszcze numery seryjne podali i pewnie będzie nagroda jak złapią złodzieja

  3. #633
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    174

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Jakiś fanboy kupił A7III i nie było go stać na szkła
    Z drugiej strony "trąbić" w internetach, bo 5 obiektywów na krzyż ukradli... jeszcze numery seryjne podali i pewnie będzie nagroda jak złapią złodzieja
    Nikogo nie trzeba łapać - złodziej podłączy do Canona, wkurzy się i sam odniesie
    6D/M100/MeizuM8

  4. #634
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez este Zobacz posta
    Nikogo nie trzeba łapać - złodziej podłączy do Canona, wkurzy się i sam odniesie
    Istnieje taka możliwość Z soniaczem pewnie nie byłoby problemów
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #635
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Istnieje taka możliwość Z soniaczem pewnie nie byłoby problemów
    niewykluczone. jesli firmowe szkla tak samo nie trafiaja jak Sigmy... w Canonie jest roznica miedzy szklami z prawdziwym AF (firmowymi) a tymi udajacymi
    www albo tez flickr

  6. #636
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Przecież Sony nigdy by nie zaistniało gdyby nie przejściówki, a zwłaszcza MC-11. Bez tej przejściówki to co to za system?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Okradli salon sigmy - warto sprawdzać teraz numery seryjne. Jak do zestawu szkieł dołączyli również MC-11 https://www.optyczne.pl/13209-news-O...obiektywy.html to mniemam, że mogły to być szkła z mocowaniem canona.
    Jeżeli mieli trochę oleju w głowie to Canon.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 07-12-2018 o 20:16

  7. #637
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Z tego co słyszałem to jest obecnie jeszcze lepszy adapter niż ta Sigma. Nawet tele jakoś tam działają ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #638
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Z tego co słyszałem to jest obecnie jeszcze lepszy adapter niż ta Sigma. Nawet tele jakoś tam działają ....
    Co nie zmienia faktu, że mc-11 powinni kapliczkę w centrali Sony postawić.

  9. #639
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat z optyczne: Jakiś desperat kupił Alfę na promocji i jak zobaczył później po ile są szkła...

  10. #640
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że mc-11 powinni kapliczkę w centrali Sony postawić.
    Czy ja wiem? To wcale nie musi tak działać. Moźe być tak że po wypuszczeniu R ludzie zaczną wracać do Canona właśnie przez to że nie kupowali natywnych szkieł do Sony tylko EFy. Długoterminowo to może nie być wcale takie dobre dla Sony natomiast dla Canona? - Może tu kapliczka ...?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 08-12-2018 o 00:21
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 64 z 260 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •