Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: program na tableta

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Akranes
    Posty
    12

    Unhappy program na tableta

    Witam wszystkich , mam do was pytanie poniewaz nawet nie wiem jak tego szukac , wczoraj bylem na imprezie i stal tam aparat podlaczony do monitora dotykowego wielkosci tableta (nie wiem czy byl to tablet poniewaz nie bylo widac wszystko bylo zabudowane ) na monitorze byly dwa przyciski 1 zdjecie lub 3 w krotkich odstepach czasu , po wybraniu powiedzmy 1 zdjecia na monitorze zaczynalo sie odliczanie od 5 w dol i robil fotke ktora zostala wyswietlana na monitorze obok , pytanie moje jest jaki to jest program ? czy ktos sie z tym spotkal juz ? czy jest to oprogramowanie tego wyswietlacza , prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak znalezc ten program.

  2. #2
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: program na tableta

    Tego typu programów jest coraz więcej, nie wiem którą widziałeś.
    Wejdź sobie w google play i użyj słów kluczowych "camera remote".
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Marv84
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Gorlice
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: program na tableta

    Pewnie to była ręcznie poskładana fotobudka która robiła zdjęcia ale nie można ich było drukować. Jest parę programów ale większość nie jest po PL
    L

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Akranes
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: program na tableta

    Dokladnie tak , a jaki programy znasz , nie musza byc po polsku

  5. #5
    Początki nałogu Awatar kulek855
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    326

    Domyślnie Odp: program na tableta

    Sprawdź: "EOS Remote"

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: program na tableta

    Cytat Zamieszczone przez loogin72 Zobacz posta
    Witam wszystkich , mam do was pytanie poniewaz nawet nie wiem jak tego szukac , wczoraj bylem na imprezie i stal tam aparat podlaczony do monitora dotykowego wielkosci tableta (nie wiem czy byl to tablet poniewaz nie bylo widac wszystko bylo zabudowane ) na monitorze byly dwa przyciski 1 zdjecie lub 3 w krotkich odstepach czasu , po wybraniu powiedzmy 1 zdjecia na monitorze zaczynalo sie odliczanie od 5 w dol i robil fotke ktora zostala wyswietlana na monitorze obok , pytanie moje jest jaki to jest program ? czy ktos sie z tym spotkal juz ? czy jest to oprogramowanie tego wyswietlacza , prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak znalezc ten program.
    W wyszukiwarce Google wpisz "photobooth software" (bez cudzysłowów) i kliknij na ikonę lupy.
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 22-02-2016 o 14:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •