Fotopanorama w Krakowie za 4300 z paragonem. Cybertronik w Krakowie za 4199 z Kitem , podobno nie ma fdla nich znaczenia czy faktura czy paragon ale nie sprawdzilem na 100%
30D - Canon oddaje 590 zł!
Zwiń
X
-
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje -
Komentarz
-
ja jutro wlansie wysylam, skopiowalem ta fakture, i wyciolem wszystkie kody kreskowe z pudelka na wszelki wypadek i im to wysylam...
jak tylko dostane zwrot to napisze i zobaczymy jak dlugo to bedzie trwalo...Komentarz
-
-
-
to za ile go nabyłeś, że taka kwota końcowa Ci wyszła ?
nawet nie myślał bym że tak tańio można nabyć 30d...,
może zdradzisz jakiś rąbek tajemnicy?40D,12-24, 18-55, 50 f/1,8; 24-105 f/4 IS, 70-200 f/4, 430EXKomentarz
-
-
-
moja galeria: http://www.lubke.pl
Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
Raynox DCR-250 (makro)Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Wysyłaliście listem zwyklym czy poleconym??
Jeszcze nasza poczta zagubi list jakby nie bylo wart jest on 590zl.Komentarz
-
wysłałem poleconym, priorytetem (poczta lotnicza) w kopercie boombelkowej
koszt ok 10zł
na wszelki wypadek wyciąłem oba kody te po prawej stronieKomentarz
-
-
Komentarz