[sebcio80] - Sebastian Stankiewicz - wydarzenia sportowe

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Krzychu
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 3611

    #166
    Zamieszczone przez DonBolano
    Hehehe..

    A wracając do tematu. Za każdym razem, kiedy oglądam Twoje zdjęcia, to jestem zachwycony odszumianiem. Majstersztyk po prostu!
    Nogi pani na zdjęciu wspomnianym przez Miclesa wyglądają jak gipsowe - to tak w kwestii odszumiania ;-) Ale coś za coś oczywiście...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

    Komentarz

    • Bahrd
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 3053

      #167
      http://forums.dpreview.com/forums/re...hread=33905716 - tutaj mają podobne oczęta - zgadzam się, że to wypadkowa światła i makijażu (i obróbki na koniec też).
      EOS - conditio sine Kwanon...

      Komentarz

      • micles
        Zablokowany
        • 2006
        • 4359

        #168
        Zamieszczone przez Bahrd
        http://forums.dpreview.com/forums/re...hread=33905716 - tutaj mają podobne oczęta - zgadzam się, że to wypadkowa światła i makijażu (i obróbki na koniec też).
        Może trzeba je uświadomić, że wychodzą na zdjęciach jak zombie i muszą przestać malować tam wszystko na czarno?

        Komentarz

        • mieszko_1vp
          Zablokowany
          • 2009
          • 618

          #169
          Zamieszczone przez sebcio80

          6. ISO 1600, f/2.0, 1/800s, 135mm
          spójrzcie na jej prawą nogę-ta grupa na pewno jest zombi

          Komentarz

          • micles
            Zablokowany
            • 2006
            • 4359

            #170
            Zamieszczone przez mieszko_1vp
            spójrzcie na jej prawą nogę-ta grupa na pewno jest zombi
            Widzę, że podłapałeś temat...


            Ładne, ale zombie. Zombie, ale ładne. Ładne zombie.

            Komentarz

            • sebcio80
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2655

              #171
              fajnie, ze jest wreszcie jakas dyskusja, musze wrzucac gorsze fotki to bedzie ruch w wątku :-)

              co do światła na hali to płata ono czasami niesamowite figle: przykładem jest np to zdjęcie, spójrzcie na nogi:


              nie mam pojecia dlaczego tak wyszly, wygladaja paskudnie, jakies cienie czy cos?

              a co do oczu, to po czesci malowanie a po czesci przypadek i oświetlenie
              np. na tym zdjęciu oczka u tej samej dziewczyny wygladają tak jakbyście chcieli:


              a na tym, mimo ze szeroko otwarte znow sa prawie czarne:


              jesli chodzi o "gipsowe" nogi to nie rozumiem o co chodzi dokladnie, jak one maja wygladac? byc pomarszczone? bo odszumianie raczej nic nie ma tu do rzeczy, na niektorych zdjeciach nóżki mogą być troszkę prześwietlone, gdyż zawsze ekspozycje staram się dobierac "na twarz"
              Moje wątki na forum: sport | fashion
              | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

              Komentarz

              • josif
                Początki nałogu
                • 2008
                • 380

                #172
                sebcio
                fotę u ciebie zobaczyłem
                i przeczytałam komentarze

                weź też przeczytaj i zrób z tym coś:

                Komentarz

                • sebcio80
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2655

                  #173
                  Zamieszczone przez josif
                  sebcio
                  fotę u ciebie zobaczyłem
                  i przeczytałam komentarze

                  weź też przeczytaj i zrób z tym coś:
                  http://www.sebafoto.com/563-10473/milena-rosner/
                  kasuje caly czas, to jakis psychol, raz pisze ze ja kocha a potem ze ja zabije... ogolnie trudna sprawa,

                  powinno to isc na Policje, ale sam tego nie zrobie, zaluje ze bedac w Łodzi na Mistrzostwach Europy nie zagadalem do Mileny zeby to wyjasnic, moze ona przez tego kogos ma wieksze problemy niz tylko debilne komentarze pod zdjeciami

                  a koleś ewidentnie powinien wyladowac w psychiatryku
                  Moje wątki na forum: sport | fashion
                  | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                  Komentarz

                  • mieszko_1vp
                    Zablokowany
                    • 2009
                    • 618

                    #174
                    znajdą Milenę w Odrze-i będzie za późno

                    Komentarz

                    • sebcio80
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2655

                      #175
                      Zamieszczone przez mieszko_1vp
                      znajdą Milenę w Odrze-i będzie za późno
                      kiedys te komentarze pojawialy sie rzadziej,
                      wychodzilem z zalozenia, ze Milena musi o nich wiedziec gdyz moją strone latwo jest znalesc wstukujac w google "Milena Rosner"

                      teraz intensywnosc komentarzy jest juz wieksza i sie troche niepokoje, osobiscie wolalbym aby ten osobnik siedzial w zamknieciu
                      Moje wątki na forum: sport | fashion
                      | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                      Komentarz

                      • mc_iek
                        Uzależniony
                        • 2008
                        • 790

                        #176
                        Zamieszczone przez sebcio80
                        co do światła na hali to płata ono czasami niesamowite figle: przykładem jest np to zdjęcie, spójrzcie na nogi:


                        nie mam pojecia dlaczego tak wyszly, wygladaja paskudnie, jakies cienie czy cos?
                        Za dużo ultrafioletu w oświetleniu i wylazły naczynia krwionośne. Na twarzy maskuje to makijaż, a w ramionach mniejszy wysiłek.
                        Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

                        Komentarz

                        • sebcio80
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 2655

                          #177
                          Zamieszczone przez mc_iek
                          Za dużo ultrafioletu w oświetleniu i wylazły naczynia krwionośne. Na twarzy maskuje to makijaż, a w ramionach mniejszy wysiłek.
                          mozliwe, ale wiele zalezy od samego miejsca, ta sama osoba sfotografowana w innej czesci parkietu wyglada ok
                          Moje wątki na forum: sport | fashion
                          | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                          Komentarz

                          • mc_iek
                            Uzależniony
                            • 2008
                            • 790

                            #178
                            Wystarczy, że kąt padania światła jest inny. Wystarczy, że w danym miejscu na sali jest inna świetlówka/jarzeniówka. Wystarczy, że lampy w różnych częściach sali mają inny wiek. itp.
                            Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

                            Komentarz

                            • DonBolano
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 331

                              #179
                              To też kwestia tego, że w tej hali najcieplej nie jest, a jak jest zimno, to naczynka tak widać pod skórą. Parę klepnięć otwartą dłonią w uda i będzie OK.

                              Sebastian - a nie możesz zablokować jego IP tak, żeby nie mógł wejść na Twoją stronkę?
                              Na świat spoglądam przez armatę...

                              Komentarz

                              • sebcio80
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 2655

                                #180
                                Zamieszczone przez DonBolano

                                Sebastian - a nie możesz zablokować jego IP tak, żeby nie mógł wejść na Twoją stronkę?
                                uzywa netu z plusa chyba, wiec co polaczenia ma inne IP
                                Moje wątki na forum: sport | fashion
                                | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                                Komentarz

                                Pracuję...