Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Wątek: [Warszawa] I Plener Klubu Miesięcznika Lustrzanka „Przemijający Świat-Ulica Stalowa"

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie [Warszawa] I Plener Klubu Miesięcznika Lustrzanka „Przemijający Świat-Ulica Stalowa"

    I Plener Klubu Miesięcznika Lustrzanka „Przemijający Świat-Ulica Stalowa”

    Na próżno będziecie szukać tej dzielnicy w lokalizatorach internetowych czy w nawigacji samochodowej. Urzędowa nazwa takiej dzielnicy bowiem nie istnieje. Ale każdy kto przekroczy ulicę Inżynierską i wejdzie w ulicę Stalową przeniesie się jakby w inny dawno zapomniany warszawski świat. Świat ten ograniczają ulice 11-go Listopada, Szwedzka, Wileńska i wspomniana wcześniej Inżynierska. To jest właśnie miejsce I Pleneru fotograficznego Klubu Miesięcznika Lustrzanka. Oczywiście na plener w , którym udział jest bezpłatny zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na rodzaj i markę posiadanego sprzętu. W plenerze wezmą udział autorzy czasopisma Lustrzanka tak, że będzie możliwość wymiany doświadczeń. Oczywiście na prawdziwym plenerze nie może zabraknąć modelki. Do zdjęć będzie pozowała znana ze spotkań w studio Dorota.

    Plan Pleneru 21 02 2009 ( sobota ) godzina:

    Godzina 13 - Spotkanie uczestników pod siedzibą Klubu w Warszawie przy ulicy 11 Listopada 10
    Godzina 13 30- początek pleneru – udanie się w pobliski rejon wykonywania zdjęć.
    Godzina 16- 16 30 przewidywane zakończenie zdjęć w plenerze.
    Godzina 17 – 20 warsztaty „pierwszy krok z portretem” w siedzibie redakcji mieszczącej się przy ul 11 Listopada 10 tylko dla posiadaczy legitymacji Klubu Miesięcznika Lustrzanka ( udział bezpłatny )

    Pogoda: Mamy nadzieję na śnieg i trzaskający mróz lub przynajmniej strugi deszczu. Ale jak będzie słoneczna pogoda to też damy radę. Zresztą nie bez powodu wybrałem taką godzinę spotkania. Z jednej strony będzie jeszcze bez mała środek dni a z drugiej około 16 zaczyna się zmierzch i może będzie można uchwycić coś „na krawędzi” światła.

    Zapraszam!

    Lista Plener

    Lista warsztaty
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    UWAGA! Nastąpiła zmiana terminu pleneru!

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Wawa
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    UWAGA! Nastąpiła zmiana terminu pleneru!
    Dzieki ja już w tą sobotę się chciałem szykować .....;-) trochę szkoda ...cóż czekać zostaje czekać....pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Eosiak ; 28-01-2009 o 18:59

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Plener 21 02

    Też się szykowałem ale co i rusz jak popatrzyłem na pustą listę to zmieniliśmy termin spotkania. Dlatego mam gorącą prośbę aby dopisywać się do odpowiedniej listy „Plener” lub „Warsztaty”Obecność nie jest obowiązkowa ale jak będzie zainteresowanie temat to zaproszę kolejną modelkę na plener.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Łomianki
    Wiek
    47
    Posty
    11

    Domyślnie

    Szkoda że zostało odwołane. Ja też się szykowałem na tą sobotę, a jako że jestem początkującym forumowiczem nie zauważyłem że trzeba się wpisywać.

    Pozdrawiam i czekam do następnego razu gdzieś w Warszawie.

    Pozdro

    Bartek
    EOS40d + S17-35ex + S28-70ex + C70-200 f/4 L

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    21.02 się pewnie stawię na Wileńskiej jest pięknie
    kiedyś tam byłem już i chętnie wrócę w większej grupie
    http://picasaweb.google.pl/remigiusz...zawaNowaPraga#

  7. #7
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Nauczka na przyszłość - zamiast siedzieć cicho "a nie będę się wychylał tylko się po prostu pojawię na plenerze" - to się śmiało dopisujcie!
    Bo jak lista pusta to nie dziwne że termin odwołany/przełożony.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Zapraszam do Legnicy - u nas co druga ulica tak wygląda a i inne klimaty rodem z czarnobyla można trafić

  9. #9
    Bywalec Awatar odi
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    141

    Domyślnie

    Czy to jest nadal aktualne? Żadna z list niestety się nie włącza
    No i mały OT jak zdobyć "legitymację"? Czy jest to tak samo trudne jak zdobycie "Lustrzanki" w kiosku.
    pkt 8 regulaminu

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Lista Plener
    1Sergiusz

    Lista warsztaty
    1Sergiusz
    U mnie działa:-D


    Co do Legnicy to i na nią pewnie przyjdzie kolej, być może i co druga ulica tak wygląda ale czy choć jedna jest Stalowa?

    Co do legitymacji napiszę co i jak po niedzieli. Czasopismo jest dostępne w Empiku.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •