Strona 6 z 162 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #51
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Nie, po prostu były one zupełnie nowe, wyciągane z salonu robione dla salonu, etc. A to że aktualnie robię dla gazety która woli nietypowe auta przerobione, nieco starsze niż te nowe nijakie wozidła, cóż, nie każdemu musi się to podobać.

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Wiesz jedni lubią pomarańcze a inni jak im... Ja tam wolę nijakie Audi TT czy całkiem nijaką ale nową Mazdę MX5 czy zupełnie nijaki BMW Z4. Widziałem te kilku letnie przerabiane ople calibry ze spojlerem z tyłu na którym można by powiesić do wysuszenia prześcieradło. Owszem widziałem jedną calibrę co wyglądała faktycznie kosmicznie ale nie jeździła o własnych siłach. Jeździła na lawecie jako maskotka jakiejś firmy tuningowej. Ale takie przypadki przynajmniej u nas to można policzyć na palcach i to jednej ręki. Reszta to calibry i bardzo stare BMW.

  3. #53
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Owszem widziałem jedną calibrę co wyglądała faktycznie kosmicznie ale nie jeździła o własnych siłach.
    Jeździ na własnych kołach Ale duże dystanse pokonuje na lawecie dla bezpieczeństwa

    Reszta to calibry i bardzo stare BMW.
    No dobra. Powiedzmy uogólniłeś 'nowe sportowe' i 'stare po agrotuningu'. Zauważ jednak, że takich aut nie robię wcale (pierwsza moja sesja 2 czy 3 lata temu to była wieś calibra). Bo jednak uważam że obok Calibry nie można postawić Vectry po przeszczepie silnika, wyposażonej w elementy z wersji i500 (bardzo limitowana wersja, dla koneserów) czy chociażby Mazdy MX-5 która to jest najlepszym Roadsteerem świata dodatkowo uturbiona zyskując 50 czy 100KM to coś złego...

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ale tuning silnika nie wychodzi na zdjęciach przynajmniej ja nie widziałem aby wychodził. Jeśli byłbym koneserem motoryzacji to zamiast coś tam przyczepiać czy zmieniać to chyba rozglądałbym się za jakimś używanym sportowym mniej lub bardziej autem ale fabrycznym. Może za jakimś Morganem albo Fiatem X1/9 ale w całości oryginalnym. Tuning, który widuję na ulicy objawiający się najczęściej srebrną naklejką na wlewie paliwa czy spojlerem jakoś do mnie nie przemawia.

  5. #55
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie


    Mam nadzieję, że problem fotografii „motoryzacyjnej” został ostatecznie rozwiązany. Chyba wszyscy wiedzą czego zakazuje znak widoczny na zdjęciu i jakie są konsekwencje zakazanego czynu. I aby uprzedzić ewentualne pytania: Ja też myślałem, że auta odholowywane są do nocnego klubu.

  6. #56
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Ja też myślałem, że auta odholowywane są do nocnego klubu.
    Dziwne, bo wlepka nie jest na znaku 'odholowywania' wiec nie rozumiem skąd ten pomysł.

  7. #57
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamil Wolski Zobacz posta
    Dziwne, bo wlepka nie jest na znaku 'odholowywania' wiec nie rozumiem skąd ten pomysł.
    KAMIL! ^%&%& ale ty jesteś pierdoła! Wyluzuj!
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  8. #58
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    KAMIL! ^%&%& ale ty jesteś pierdoła! Wyluzuj!


    Wielkie Dzięki! Miałem coś napisać ale wyczerpałaś temat.

  9. #59
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Ok. To nie komentuje tego tematu skoro są takie reakcje

  10. #60
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Po tuningu


    No i po tuningu...

Strona 6 z 162 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •