Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Pixel King TR-332. Wasza Opinia ???

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amroz Zobacz posta
    sorki, mnie też zmyliła podobna nazwa
    Skojarzenie nazwy Pixel King z oznaczeniem TR 332 wcale nie jest częste (oczywiscie poza stroną Jabbafoto).
    Czy aby TR 332 to nie jest z urzędu Pixel Knight ?
    Producent nie używa tego oznaczenia w opisie Pixel King (przynajmniej na swojej stronie).
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  2. #12
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie

    Tytuł wątku wprowadza w błąd. Mam Kinga i na pudełku oraz w dokumentacji występuje nazwa "KING" i nic poza tym...

    To handlowcy dopisują oznaczenie TR 332 żeby skojarzyć ten produkt z Knightem
    Ostatnio edytowane przez szambonur ; 29-11-2011 o 20:22

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Warszawa/Łódź
    Posty
    66

    Domyślnie

    Mam uzywam, stosunek jakosci i przyjemnosci uzywania do ceny jest zadawalajacy.

  4. #14
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    42
    Posty
    66

    Domyślnie

    Ja również mam, używam co prawda dość rzadko, ale problemów jak dotąd nie miałem. Nie używałem jeszcze nigdy na zewnątrz.

  5. #15

    Domyślnie

    rownież przyłączam się do pozytywnej opinii na temat kingów w dodatku jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, że faktycznie ze studyjnymi synchronizują również do 1/8000s
    5D markII | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Sekonic 358 | Pixel King i reszta chińszczyzny

  6. #16

    Domyślnie

    a to ciekawe
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  7. #17

    Domyślnie

    domyślam się, że to ironiczne stwierdzenie? wiem, że pewnie ameryki nie odkryłem i możliwe, że już ktoś o tym pisał, więc jeśli powieliłem opinię już powszechnie znaną to sorry za powielanie

    pozwolę sobie wrzucić przykład sprzed chwili:

    http://www.eclipse.com.pl/ftp/canon/_MG_4184.jpg

    lampa powerlux 300ws na full z BD i gridem, reszta parametrów w exif'ie... na tym zdjęciu mój syn baaaaardzo szybko machał ręka w lewo i w prawo, baaardzo szybko
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 05-12-2011 o 10:43
    5D markII | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Sekonic 358 | Pixel King i reszta chińszczyzny

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała / Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miałem knighty padły mi odbiorniki.. wymieniłem za niewielką dopłatą na pixel king.
    Kolosalna różnica działają sprawnie fajnie że dali baterie sensowniejsze niż knightach.

    HSS miodzio ładnie sterowanie z aparatu działa (7d) to co napisał producent dobrze działa w praktyce wewnątrz (studio) i w plenerze (430 ex + 2x 580ex)

    Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło bo powiem szczerze że po przygodach z to miałem rezygnować z pixelów i przejść w końcu na PW.

    moja ocena (przede wszystkim stosunek jakości co do ceny) ogółem daje: 9/10

    są duże i kolejna wersja pixeli która wygląda jakby się miała rozpaść w rękach ale trzymają się na razie kupy !

    osobiście polecam bo za tą cene ettl i hss nie ma lepszych.

  9. #19
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    50
    Posty
    154

    Domyślnie

    @eclipse:

    Czy dobrze zrozumiałem z Twojego opisu, że jak podłączyłeś samego Powerluxa do Pixel Kinga, to aparat go widział jako hss? Czy też miałeś podłączoną jakąś drugą lampę hss (np. tego 580EXII, którego masz w stopce) do drugiego odbiornika? Dotąd, żeby odpalić studyjną lampę z krótkim czasem synchronizacji, trzeba było używać fotoceli i lampy systemowej hss. Czyżby Pixel King zgłaszał do aparatu dowolną lampę jako hss?

  10. #20

    Domyślnie

    nie, nie uzywalem do tego lampy systemowej, na stopce byl nadajnik pixel king a do lampy studyjnej podlaczony byl odbiornik... czy o to chodzilo w pytaniu?
    5D markII | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Sekonic 358 | Pixel King i reszta chińszczyzny

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •