Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [DBE] Bank BPS Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg Pre Play Off 80:83

  1. #21
    kieplinek
    Guest

    Domyślnie

    się jakoś tak wtrącę troszkę w dyskusję.

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    za najlepsze zdjęcie w tym secie uważam #3 i takie zdjęcia chcę robić - niestety kto nie był na hali i nie spróbował nie wie jakie to jest trudne. Nie zadowala mnie to co jest teraz ... chce robić dobre zdjęcia na których widać emocje ...
    no moim skromnym zdaniem laika to najlepsze w tym konkretnym zestawie jest zdjęcie nr 7
    wymieniona 3 jest... a właściwie nie jest za zbytnio genialna.

    a to czy jest czerwony czy żółty pasek moim zdaniem ma znaczenie na zdjęciach sportowych... co weryfikuje rynek... te czerwone są po prostu lepsze

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    Jakkolwiek wyglada to strasznie... troche taki brak szacunku do własnej pracy
    czemu... jakoś ja nie mogę narzekać na jakość tych zdjęć wojtkowych w sieci. a odnoszę nieodparte wrażenie ( jako osoba zajmująca się tym samym ), że szacunek do pracy ma spory co widać choćby przez szukanie ciekawych ujęć i wypełnianie kadru nie tylko akcją..

  2. #22
    wojteh
    Guest

    Domyślnie

    kieplinek - poznaliśmy się w kwidzynie i przez sekundę rozmawialiśmy - powiedziałeś to samo (canon .....) myślę iż należy zweryfikować co jest najlepsze do sportu ... - ale nie tu powinno sie o tym pisać tylko w innym dziale

    zgadzam się z iczek, że jeśli ktoś ma genialne kadry to jednak powinien je również dobrze prezentować a nie psuć tandetną obróbką ...

    co do #7 mam takich kadrów sporo i raczej są nudne ... przynajmniej dla mnie

    wolę takie ....




    a co sądzicie o tym:

    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 08-04-2008 o 08:44

  3. #23

    Domyślnie

    widzisz... w pierwszym zdjęciu skos jest jak najbardziej uzasadniony... bo dodaje mu dynamiki
    drugie było by fajne... gdyby było jeszcze widac piłkę.. i to jest właśnie to dlaczego się robi zdjęcia seriami... czasami zawodnik przymknie oczy, innym razem nie widac piłki, jeszcze innym ma durną minę, a robiac seria mozna coś wybrać (to tak odnośnie dyskusji w innym Topicu)

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kieplinek Zobacz posta
    czemu... jakoś ja nie mogę narzekać na jakość tych zdjęć wojtkowych w sieci. a odnoszę nieodparte wrażenie ( jako osoba zajmująca się tym samym ), że szacunek do pracy ma spory co widać choćby przez szukanie ciekawych ujęć i wypełnianie kadru nie tylko akcją..
    Mowilem o konkretnych fotkach na stronie klubu i o aspekcie wyostrzania, a wlasciwie masakrowania tych fotek wyostrzaniem. O szacunku innym ine wypowiadalem sie... klejny raz czytasz co chcesz, a nie to co napisalem.. masz jakis z tym problem chyba

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •